10 ŞUBAT BİM MARKET AKTÜEL ÜRÜNLERİ - 1


10 Şubat 2017 Bim Marketler Büyük İndirimleri ile karşınıza çıkıyor.  Muhteşem indirimleri içinde barındıran 2 sayfalık bir katalog yayınlandı. Daha önce bu kadar ucuza görmediğiniz, pek çok ürünü bünyesinde barındırıyor.
Bim Market ürünlerini kaçırmamamız için detaylı katalogları incelemenizi öneririz.
http://marketaktuelleri.blogspot.com.tr/2017/01/20-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html http://marketaktuelleri.blogspot.com.tr/2017/01/20-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-2.html
Bu katalogda biribirinden güzel onlarca ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden bahsetmek gerekirse öncelikle Kütahya Porselen 24 Parça Yemek Takımı sadece 62.50 TL olarak satışa sunulacaktır. Fiyatı ve kalitesi çok iyi olan bu ürün sınırlı sayıdadır. Bu harika kataloğu görüntüleyebilmek için sayfanın aşağısına inmeniz yeterlidir.

Diğer ürünleri incelediğimizde son zamanların modası haline gelen 3'lü zigon sehpa sadece 75.00 TL olarak gelmektedir. Birbirinden şık Casio kol saatleri erkeklere özel 75.00 TL olmakla bayanlar da sadece 59.50TL dir.
http://marketaktuelleri.blogspot.com/2017/01/27-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html
http://marketaktuelleri.blogspot.com


http://marketaktuelleri.blogspot.com/2017/01/27-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html
http://marketaktuelleri.blogspot.com
Soğuk kış günlerinde sıcacık kahve içebileceğiniz birbitinden güzel kupa setleri 6.90 TL den satılmaktadır. Piyasadakilerden çok daha kaliteli hem de,  S-M-L-XL beden ölçüleri bulunan kot görünümlü termal tayt'lar ile hem üşümeyecek hemde son derece şık görüneceksiniz.  Bu Termal taytlar'ın ücretleri 11.90 TL olarak düşülmüştür.


Bunun gibi birçok ürünü gerçek fiyatlarından çok daha ucuza alabilmek için bizi takip ediniz. 2. Katalogda ise lezzetli ve kaliteli olan ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri görüntüleyebilmek için resmin üzerine tıklamanız yeterlidir.

Resimlerin Büyük görsellerine üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz..