28 OCAK ŞOK MARKET AKTÜEL ÜRÜNLERİ - 1


28 Ocak 2017 Şok Marketler Büyük İndirimleri ile karşınıza çıkıyor.  Muhteşem indirimleri içinde barındıran 2 sayfalık bir katalog yayınlandı. Şuanda 2. sayfayı inceliyorsunuz. Daha önce bu kadar ucuza görmediğiniz, pek çok ürünü bünyesinde barındırıyor.
Şok Market ürünlerini kaçırmamamız için detaylı katalogları incelemenizi öneririz. Bu katalogda biribirinden güzel onlarca ürün bulunmaktadır. İlk katalogdaki ev gereçlerine nazaran bu katalogda genel olarak gıda ürünleri yer almaktadır. ürünlerden bahsetmek gerekirse öncelikle Namet Marka Işıl işlem görmemiş %100 dana sucuk 8.00 TL olarak satışa sunulacaktır. Namet sucukları lezzet olarak kendini kanıtlamış olmasına rağmen bu fiyata olması, şok marketi rakiplerinden bir adım öne taşımaktadır. Bu harika kataloğu görüntüleyebilmek için sayfanın aşağısına inmeniz yeterlidir.


http://marketaktuelleri.blogspot.com/2017/01/27-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html
http://marketaktuelleri.blogspot.com


http://marketaktuelleri.blogspot.com/2017/01/27-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html
http://marketaktuelleri.blogspot.com


Diğer ürünleri bahsedicek olursak, yoğun kar yağışları ve soğuklardan fiyatı pazarda bile 8 TL ye yükselen domates'in 2.89 TL gibi yaz fiyatına gelmesi dikkatleri üzerine çekiyor. Taze meyve ve sebze almak için bu soğuk havalarda pazara gitmenize gerek kalmayacak, çünkü şok market bu hafta sonu taze meyve ve sebzeleri en uygun fiyatlardan satışa sunacaktır.
Bunun gibi birçok ürünü gerçek fiyatlarından çok daha ucuza alabilmek için bizi takip ediniz. 2. Katalogda ise lezzetli ve kaliteli olan ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri görüntüleyebilmek için resmin üzerine tıklamanız yeterlidir.

Resimlerin Büyük görsellerine üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz..
http://marketaktuelleri.blogspot.com.tr/2017/01/20-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html http://marketaktuelleri.blogspot.com.tr/2017/01/20-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-2.html