28 OCAK ŞOK MARKET AKTÜEL ÜRÜNLERİ


28 Ocak 2017 Şok Marketler Büyük İndirimleri ile karşınıza çıkıyor.  Muhteşem indirimleri içinde barındıran 2 sayfalık bir katalog yayınlandı. Daha önce bu kadar ucuza görmediğiniz, pek çok ürünü bünyesinde barındırıyor.
Şok Market ürünlerini kaçırmamamız için detaylı katalogları incelemenizi öneririz. Bu katalogda biribirinden güzel onlarca ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerden bahsetmek gerekirse öncelikle Sunny Marka lüks ızgara tost makinası 79.90 TL olarak satışa sunulacaktır. Fiyatı ve kalitesi gerçekten çok iyi olan bu ürün ile kahvaltılarınızın çeşitliliği artacak. Bu harika kataloğu görüntüleyebilmek için sayfanın aşağısına inmeniz yeterlidir.


http://marketaktuelleri.blogspot.com/2017/01/27-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html
http://marketaktuelleri.blogspot.com


http://marketaktuelleri.blogspot.com/2017/01/27-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html
http://marketaktuelleri.blogspot.com


Diğer ürünleri incelediğimizde meyve sıkacağı narenciye göze çarpmaktadır. 59.90 TL ye gelen bu narenciye meyvelerinizde su bırakmayacak her gramından faydalanmanızı sağlayacaktır. derin çelik karnıyarık tenceresi kalitesi ve fiyatı ile ilginizi çekecektir. Bir başa ürün 64.90 TL ye gelen çift taraflı döküm tava dikkat çekmektedir. Kısıtlı sayıda gelen bu ürünleri
Bunun gibi birçok ürünü gerçek fiyatlarından çok daha ucuza alabilmek için bizi takip ediniz. 2. Katalogda ise lezzetli ve kaliteli olan ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri görüntüleyebilmek için resmin üzerine tıklamanız yeterlidir.

Resimlerin Büyük görsellerine üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz..
http://marketaktuelleri.blogspot.com.tr/2017/01/20-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html http://marketaktuelleri.blogspot.com.tr/2017/01/20-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-2.html