3 ŞUBAT BİM MARKET AKTÜEL ÜRÜNLERİ - 1


3 Şubat 2017 Bim Marketler Büyük İndirimleri ile karşınıza çıkıyor.  Muhteşem indirimleri içinde barındıran 2 sayfalık bir katalog yayınlandı. Şuan da 2. kataloğu incelemektesiniz. Daha önce bu kadar ucuza görmediğiniz, pek çok ürünü bünyesinde barındırıyor.
Bim Market ürünlerini kaçırmamamız için detaylı katalogları incelemenizi öneririz. Bu katalogda ilk sayfaya göre mutfak araç gereçlerinin yerini daha çok "gıda" ürünlerinin tanıtımı yapılmaktadır. Torku Marka kakaolu fındık kıraması 14.45 TL den satıldığı görülmektedir.


http://marketaktuelleri.blogspot.com/2017/01/27-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html
http://marketaktuelleri.blogspot.com

http://marketaktuelleri.blogspot.com/2017/01/27-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html
http://marketaktuelleri.blogspot.com


Diğer ürünleri incelediğimizde evde güvenle içebileceğiniz her seferinde aynı tazeliği koruyan 200 ml 'lik boyutlarda tam 6 tane Tamek marka meyve suları 3.45 TL'den satıldığı görülüyor.
Bunun gibi birçok ürünü gerçek fiyatlarından çok daha ucuza alabilmek için bizi takip ediniz. 1. Katalogda ise mutfak araç ve gereçleri, kalitesi ve fiyarı ile ilginizi çekecektir. Bu ürünleri görüntüleyebilmek için resmin üzerine tıklamanız yeterlidir.

Resimlerin Büyük görsellerine üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz..
http://marketaktuelleri.blogspot.com.tr/2017/01/20-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html http://marketaktuelleri.blogspot.com.tr/2017/01/20-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-2.html