3 ŞUBAT BİM MARKET AKTÜEL ÜRÜNLERİ


3 Şubat 2017 Bim Marketler Büyük İndirimleri ile karşınıza çıkıyor.  Muhteşem indirimleri içinde barındıran 2 sayfalık bir katalog yayınlandı. Daha önce bu kadar ucuza görmediğiniz, pek çok ürünü bünyesinde barındırıyor.
Bim Market ürünlerini kaçırmamamız için detaylı katalogları incelemenizi öneririz.Bu katalogda Luxell Marka Elektrikli fırın 129.90 TL olarak satışa sunulacaktır. Fiyat online alışveriş siterindeki fiyatların dahi yarısından satışa çıkmıştır. Bu harika kataloğu görüntüleyebilmek için sayfanın aşağısına inmeniz yeterlidir.


http://marketaktuelleri.blogspot.com/2017/01/27-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html
http://marketaktuelleri.blogspot.com


http://marketaktuelleri.blogspot.com/2017/01/27-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html
http://marketaktuelleri.blogspot.com


Diğer ürünleri incelediğimizde derin çelik karnıyarık tenceresi kalitesi ve fiyatı ile ilginizi çekecektir. Bu ürün kısıtlı sayıda sadece 75.00 TL  olarak katalogda yer almaktadır. Kızartma tenceresi ve dörtlü tava seti de ilk gün alınması gereken ürünlerin başında gelmektedir.. Kısacası bu haftaki Bim marketlerin indirimleri her evin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacaktır.
Bunun gibi birçok ürünü gerçek fiyatlarından çok daha ucuza alabilmek için bizi takip ediniz. 2. Katalogda ise lezzetli ve kaliteli olan ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri görüntüleyebilmek için resmin üzerine tıklamanız yeterlidir.

Resimlerin Büyük görsellerine üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz..
http://marketaktuelleri.blogspot.com.tr/2017/01/20-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-1.html http://marketaktuelleri.blogspot.com.tr/2017/01/20-ocak-bim-market-aktuel-urunleri-2.html