11-17 Şubat Haftasına Özel Burç Burç Detaylı HAFTALIK Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.

Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu hafta maddiyatı kafana takabilirsin. Para ile ilgili yaptığın planlar beklentine uymayabilir. Bazı konularda çok hızlı karar aldığını fark edeceksin. Karmaşık düşünce yapısına sahipsin. Yaşamında artık bir şeylerin değişmesi gerektiğine inanıyorsun. İş, kariyer, kazanç alanında büyük değişimler yaşayabilirsin. Karşılaştığın fırsatları ince eleyip sık dokumalısın. İletişimde söylediklerin kadar söylemediklerin de çok önemli. Aşk hayatında pervasızca çıkışlara sahipsin. İlişkin varsa partnerine karşı gereksiz yere güvensiz davranışlar sergileyebilirsin. Bu durumun senin şu zamanda yaşadığın olumsuzluklarla da ilgisi olabilir. Birlikte aşmaya çalışmalısınız. Bekar Koç Burcu aşk hayatında bu hafta yeni başlangıçlar yaşanması zor görünüyor. Sağlıkla ilgili sıkıntı yaşamıyorsun. Arkadaşlık ilişkilerinde veremeyeceğin sözlerin altına girmemeye özen göster.

Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle oluşan girişimlerinizde hızlı ve beklenmedik durum ve olaylara hazırlıklı olmanız gerekecek. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmakta zorlanacağınız bir hafta olacak. Beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmanızda fayda olacak. Perşembe günü itibariyle yaklaşık bir buçuk aydan beri Koç Burcu’nda ilerleyen Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Maddi konularla daha fazla haşır neşir olacağınız bir dönemi başlatacak. Önünüzdeki bir buçuk ay boyunca mücadelenizi parasal konularda vereceksiniz. Para kazanma hırsınız artabilir, daha sağlam koşullar üzerinden ilerlemek isteyebilirsiniz. Diğer taraftan güzel eşyalara, maddi konulara ilginizin artacağı bu dönem içerisinde para harcamalarınız konusunda dikkatli olmanız gerekebilir. Hafta sonu güzel etkileşimler devrede olacak. Özellikle sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız güzel planlar hayatınızı renklendirebilir.BOĞA BURCU: Bu hafta sağlığını önemsemelisin. Hava şartlarına bağlı olarak alerjik etkilere açık görünüyorsun. Özellikle deri lezyonu oluşturabilecek, bilmediğin riskli ürünlerden uzak durmalısın. Yediğin içtiğin şeylerin son kullanma tarihlerini kontrol et ve mümkünse sağlıksız ürünler tüketerek öğünlerini geçiştirme. Gelirinle ilgili karşına çıkabilecek yeni fırsatları değerlendirmek isteyebilirsin. Ancak sana cazip görünen bazı teklifler göründüğü gibi olmayabilir. Daha fazla kazanıcam diyerek bilmediğin yollara girmemelisin. Boğa Burcu aşk hayatında bu hafta hassas ve gergin olacaksın. Sabrını zorlayan olgularla karşılaşabilirsin ya da tahammül etmek istemeyeceksin. Karşı tarafın seni anlamaması halinde vereceğin tepkilerle ilişkini yıpratabilirsin. Hayatınla ilgili karar almak zorunda olduğun bir durum var ve alacağın bu kararı sakin şekilde emin olarak alacaksın.

Hayatınızla ilgili duygusal iniş çıkışlarınızın yüksek olacağı bir hafta olacak. Çarşamba günü dikkatli olmanızda fayda var çünkü geri planda durduğunuz işlerinizde enerjinizi düzgün kullanamayabilirsiniz. Etrafınızda ani ve beklenmedik konu ve olaylar cereyan edebilir. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa beklenmedik olana açık olmanız gerekecek. Kadersel olaylarla örülü olacaksınız ve anlık duygusal çıkışlarınız, etrafınızdaki insanların sizi anlamasını zorlaştırabilir. Kariyer ve iş alanlarınızda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Bir buçuk ay boyunca kendinizi önemseyecek, hareketlenecek ve işlerinizin hızlandığını göreceksiniz. İnatçı yapınızla bazı noktalarda sevdiklerinizi üzmemeye özen göstermelisiniz. Perşembe günü kafanıza takılan bir takım konuşma ve düşünceler arkadaş ortamlarınızda sizi zorlayabilir. Pazar günü ise oldukça keyifli etkileşimler devrede olacak. Gezip dolaşacak ve hayatı keyifli açılardan görmek isteyecek ve bunu da başaracaksınız.
İKİZLER BURCU: Bu hafta iş, para, kariyer alanında oluşabilecek büyük değişimler seni istediğin noktaya taşıyabilecek nitelikte. Yeni başlangıçlarla birlikte kendini, duygularını ve hayata olan bakış açını değiştirmek zorundasın. Yaşaman olası olan bir sorundan alacağın kararla son anda kurtulacaksın. Çevrendeki bazı kişilere güvenmemekte haklısın. Mutlu olmak için gösterdiğin çabanın karşılığını fazlasıyla alıyorsun. Geçmişi anmıyor, yaşanmışlıkların yorgunluğunu artık üzerinde taşımıyorsun. Şikayet ederek devam ettiğin bir ilişkiye sahipsen bunu bir şekilde çözümleyeceksin. Ayrılık kararı alabilirsin ya da konuşarak kalıcı ve etkili şekilde devam edebilirsin. Alacağın karar tümüyle gerçekten sevip sevmediğinle ilgili olacak. Bazı şeyleri olduğu gibi kabul ederek işleri kolaylaştırabilirsin.

Geri planda duracağınız ya da önemli konularla uğraşmak istemeyeceğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler ya da kariyerinize odaklı birtakım konuşma ve görüşmeler bu hafta da gündeminizden düşmeyecek. Diğer taraftan verilmiş birtakım sözleriniz varsa parasal konularda ödeme yapmanız gereken birtakım alanlar varsa özellikle hafta başında bazı streslere açık olacaksınız. Çarşamba günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ve sosyal çevre ortamlarınızda, kalabalık yerlerde, takım çalışmalarında beklenmedik gelişmeler karşınıza gelebilir. İdealleriniz ve fikirleriniz ile ilgili konularda ani çıkışlar yapabilirsiniz. Seyahatlere dayalı birtakım işleriniz varsa bu konularda arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda enerjinizi bir türlü kontrol edemeyebilirsiniz. Organizasyonlarda, aktivite ve davetlerde beklenmedik olana hazır olmanız gerekecek. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döngü içerisine gireceksiniz. Bu dönem içerisinde bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir. Enerjinizi istediğiniz gibi kontrol edemeyebilirsiniz. Boğaz bölgesi ve ses telleri, farenjit ya da bademciklere dikkat etmekte fayda var sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hafta sonu güzel etkileşimler devrede olacak. Para harcamayı seveceksiniz. Ortak parasal konularda ekonomik davranarak, göz önünde bulunacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla güzel bir hafta sonu sizi bekliyor olacak.

YENGEÇ BURCU: Bu hafta özel hayatına yoğunlaşıyorsun. Birlikteliğinde aldığın, almak istediğin kararları ve gelecek planlarını yeniden değerlendiriyorsun. Birlikteliğinde partnerini derinlemesine inceliyor, onunla bir ömür geçirip geçiremeyeceğini sorguluyorsun. Ciddi adımların hemen öncesindesin. Evliysen de durum pek değişmiyor. Evliliğini ele alarak devam edip etmemekle ilgili düşüneceksin. Kendine olan güvenin hiç olmadığı kadar artıyor. Çevrendeki tüm insanlar sendeki değişimin farkına varacak ve ona göre tedbir almak zorunda kalacak. Hoşuna gitmeyen her şeyi hiç düşünmeden hayatından çıkarabilirsin. Yengeç Burcu iş, para, kariyer alanında bu hafta yarım kalan plan ve projeleri ele alarak tamamlamaya gidiyorsun. Enerjin çok iyi ve şanslısın. Daha önce olmaz diye baktığın her şeyi oldurabilecek yapıdasın.

Eğitim hayatınızda ve sevdiğiniz insana karşı, karşı tarafı biraz geçiştirmekten kaynaklı olarak bazı stresler yaşamaya meyilli olacaksınız bu yüzden tutamayacağınız sözler altına girmemelisiniz. Sorumluluklarınız size ağır gelebilir. Çarşamba gününe dikkat etmeniz gerekecek. Mars son derecelerinde ve kritik durumdayken Koç Burcu’nda yani öncü bi burçta, hareketli, savaşçı ve durmak bilmez enerjilerle dolu olacak. Toplum önünde, kalabalık yerlerde ve iş hayatınızda patlamalara aynı zamanda çok çabuk tepki vermeye, beklenmedik olaylara açık görünüyorsunuz sevgili Yengeç’ler. Bu sizi biraz zorlayabilir. Son dönem doğumlu bir Yengeç iseniz(20-21-22 Temmuz) bu etkiyi hayatınızda daha fazla görebilirsiniz. Sinirli olabilirsiniz ve tepkilerinizi insanlara yansıtabilirsiniz. Perşembe gününden sonra Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Arkadaşlarınız ve çevrenizle olan mücadelelerinizin artacağı bir dönem olacak. Geleceğe yönelik birtakım hızlı hareketler ve eyleme geçme planları devrede olabilir. Bazı konuları biraz ağırdan almak isteyeceksiniz. Bu dönem içerinde hırslı olamayabilirsiniz ancak diğer taraftan inat ettiğiniz konularda başarı karşınıza gelecek sevgili Yengeç’ler. Hafta sonu sevdiğiniz insanla güzel planlar içerisine girmeye özen gösterin. Romantizm rüzgarları hayatınızda etkili olacak. Yapacağınız güzel planlar hafta sonunuzu şenlendirebilir.ASLAN BURCU: Hafta başında kariyer ve işle ilgili konular gündeminizi meşgul edecek. Eğer çalışmıyorsanız toplum önünde olmak isteyeceksiniz ve kalabalık ortamlarda yer alacaksınız. Anne tarafının konu ve olayları bu hafta başında hayatınızda yer edecek. Diğer taraftan eğer yabancı yerlerde ve tanımadığınız insanların yanındaysanız, seyahatte ya da tatildeyseniz dikkatli olmanız gerekecek. Özel hayatınızda sevdiğiniz insandan alacağınız birtakım etkileşimler, sinirli olmanıza ve çabuk tepkiler vermenize neden olabilir. Aynı zamanda seyahatlerde beklenmedik durumlarla karşılaşma ihtimaliniz devrede olabilir. Hukuki alanda, legal meselelerde beklenmedik olaylar karşınıza gelecek. Uzaktaki akrabalarınızın hayatında gerçekleşecek bu beklenmedik oluşumlar sizi hayrete düşürebilir. İlginç haberler alabilirsiniz. Maddi konulara daha fazla önem verdiğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Harcama yapmayacağınıza dair kendinize söz verdiğiniz konularda başarılı olamayabilirsiniz. Perşembe gününden sonra mücadelenizi göz önünde olacağınız ortamlarda kullanacaksınız. İşinizle ilgili konularda daha fazla hareketleneceksiniz. Zaman zaman ısrarcı ve inatçı tavırlarınızla tuttuğunuzu koparma isteğinizin de yüksek olduğunu göreceksiniz . Hafta sonu şahane olacak. Yapılması gereken günlük işleriniz varsa bunları kolay toparlayacaksınız ve kafanızı dağıtmak üzere güzel yerlerde bulunmaya özen göstereceksiniz. Bu hafta yorulacaksınız o yüzden hafta sonunu evde dinlenerek geçirmeye özen gösterin.

Bu hafta ruhsal yorgunlukla baş etmek zorunda kalacaksın. Enerjisiz, yorgun ve içe dönük zaman geçirmek isteyecek bir nevi bu şekilde toparlama sürecine gireceksin. İçinde bulunduğun durum ve şartlar itibariyle keskin kararlar alamıyorsun. Özellikle geleceğinle ilgili adım atarken iki kere düşünmen gerekiyor. Yanı sıra yapmak istediğin değişimler konusunda cesur ol. Aşk hayatında yersiz yere yaptığın şüphe ve kuruntulara sahipsin. Bu anlamda büyük bir boşluğa düşebilirsin. Kafandakilerin çoğunu partnerinle paylaşmayarak kendi başına çözümlemeye çalışabilirsin. Seviyorsan bu yaptığın sana daha sonra pişmanlık getirebilir. Yaşama yalnızca kendi çerçevenden değil karşı tarafın çerçevesinden de bakmayı denemelisin.

BAŞAK BURCU: Kendinizi hareketli göreceğiniz haftalardan bir tanesi olacak ancak diğer taraftan önemli işlerinizde koşulları sağlama bağlamak isteyebilirsiniz. Çarşamba gününe dikkat etmekte fayda olacak. Tehlikeli yerlerde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Gökyüzünde kontrollü bir enerji olmayacak. O yüzden tehlikeli kişi, durum ve yerlerden uzak durmaya çalışmalısınız. Parayla ilgili birtakım girişimleriniz ve büyük bir banka işiniz varsa birkaç gün boyunca bu işlerinizi ertelemekte fayda olacak. Tutkularınızla hareket ettiğiniz noktalarda beklenmedik durumlar karşınıza gelebilir. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, mücadeleci ve koşulları biraz da sizin belirlediğiniz bir döngü içerisine gireceksiniz. Bu dönem içerisinde enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Birtakım konuları sevgiyle aşmak isteyebilirsiniz. Hayat sizi hızlandırmaya çalışacak sevgili Başak’lar. Sevgililer Günü’nde göz önünde bulunacağınız ortamlarda, sevdiğiniz insanlardan alacağınız güzel etkileşimler hoşunuza gidebilir. Hafta sonu daha keyifli olacak. Çocuğunuzla geçireceğiniz güzel bir pazar, eğer çocuğunuz yoksa sevdiğiniz insanla atacağınız güzel adımlar keyifli bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak.

Bu hafta iş, para, kariyer alanında basit sorunlar yaşanabilir. Birlikte çalıştığın ya da yaşadığın insanlarla aynı ortamlarda gelişen sıkıntıları ortadan kaldırmak geleceğin adına son derece önemli olacak. Kendine olan güvenin yerinde ancak bunu bir şekilde davranış ve konuşmalarına yansıtmalısın. İnanarak yol aldığın her şeyde başarı senin yanında. İletişim ve ilişkilerde çelişkili durumlar yaşadığında karşı tarafa olan güvensizliğin belli konularda güvensizliğe düşmene neden oluyor. Yaşam enerjini dengelemekte zorlanıyorsun. Sonuç ne olursa olsun güvenmeyi dene sevgili Başak Burcu. Unutma ki deneyim her şeyden daha pahalı ve değerlidir.TERAZİ BURCU: Bu hafta senin için umutların yeşerdiği bir hafta oluyor. İsteklerinin gerçekleşmesi için biraz daha çaba gerekiyor. Geçmişte kalan şeyleri düşünerek geleceğine yeterince engel oldun. Bunun değişmesini ve hayallerinin gerçekleşmesini istiyorsan ürkek ve korkak davranışlardan vazgeçmelisin. Masrafların artıyor. Yapılan tedbirsiz harcamalar bir sonraki zamanda pişmanlık duygusu getirebilir. Kendi sağlığını önemsemeli ve çevrende sevdiğin insanların rahatsızlığına karşı duyarlı olmalısın. Kafanda planladığın her şeyin gerçekleşmesine olumlu yönde etki edecek yeni fırsatlarla karşılaşacaksın. Hiç düşünmeden değerlendirebilirsin. Kendine güvenmen ve cesur adımlar atman son derece önemli görünüyor. Aşk hayatında kararlı bir döneme giriyorsun. Birlikteliğin varsa her şey yolunda ilerliyor, ayrıysan tekrar birleşiyorsun. Yalnız Teraziler ani gelişen durumlarla birlikte yeni bir ilişkiye başlama imkanına sahipler.

Bu hafta maddi konular sizler için önemli olacak . Uzun zamandır beklediğiniz bir yerden gelmesini istediğiniz bir para meselesi üzerine düşebilirsiniz. Banka işlemleri, borç, alacak-verecek dengesi, vergi ve kredi gibi konuların hayatınızda öne çıktığını göreceksiniz. Sigortayla ilgili bir işiniz varsa birkaç gün içerisinde halletmeniz için gökyüzü sizi destekleyecek. İş alanlarınızda zaman zaman sıkıntılar var. Günlük hayatınızın ritmini oturtmakta zorlanabilirsiniz. Ailelerinize karşı sorumluluklarınız ön planda olurken, onlara verdiğiniz sözleri tutamama durumuna karşı bu hafta başında dikkatli olmalısınız. Çarşamba günü özel hayatınızda hızlı ve beklenmedik gelişmeler karşınıza gelecek. Sevdiğiniz insanla birbirinize ters tepkiler vermemeye özen gösterin. Ani bir taşınma ve haber eş tarafına gelebilir. Bu dönemde enerjinizi kontrollü kullanmaya özen göstermelisiniz. Öncü bir burçta son derecede gerçekleştiği ve sizde Koç, Oğlak ve Yengeç gibi öncü bir burç olduğunuz için daha fazla etkileceksiniz. En çok ekimin sonunda doğan Teraziler ekilenebilir. 13 ve 14 Şubat zamanında ters, ani ve beklenmedik tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Parasal konularda önemli adımlar, mücadeleler ve savaşlar, uğraşılar devreye girmeye başlayacak ve enerjinizi bu alana harcayacaksınız. Hafta sonu evinizde daha dengeli bir enerji devrede olacak. Bu dengeli enerji ile hafta içerisinde sevdiğiniz insanla anlaşamadığınız konu ve olayları toparlayabilirsiniz. Bir misafir, sevdiğiniz insanla aranızdaki sıkıntı ve sorunları çözmenize yardımcı olabilir.

AKREP BURCU: Özel hayatınıza odaklı bir şekilde haftaya başlıyorsunuz. Hafta sonunun keyfinden kurtulamamış olabilirsiniz. Haftaya biraz daha sevdiğiniz insanla planlar yapma isteğiyle başlıyor olabilirsiniz. Ortaklaşa iş yapacağınız insanlarla olan bağlantılar pazartesi ve salı günü hayatınızın merkezinde olacak. Başkalarından onay almak isteyeceksiniz. Ortaklı işlerinizde önemli ve sağlam adımlar atma arzusunda bulunacaksınız. Çarşamba günü dikkatli olmakta fayda olacak. Etkilerini birkaç gün önceden hissedebilirsiniz. İş hayatınızda ya da hayatın günlük akışında, hızlı, beklenmedik ve ani birtakım konu ve olaylar karşınıza gelebilir. İş hayatınızda beraber çalıştığınız insanların başına bu etkiler gelebilir, aynı zamanda aile bireylerinizin sağlığı ile ilgili konularda yeni birtakım olaylar olabilir. Sürpriz gelişmeler yaşanabilecek haftalardan bir tanesi olacak. Enerjinizi iyi bir şekilde kontrol etmeyi unutmamalısınız.Sevdiğiniz insana karşı inatçı ve ısrarcı tutumlardan uzak durursanız bu dönemde Mars’ın canlandırıcı etkisini hayatınızda daha rahat yaşayabilirsiniz. Pazar günü oldukça keyifli olacak. Yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle beraber yapacağınız planlara, sevdiğinizi ya da çocuğunuzu dahil ederek hafta sonunuzu etkin bir şekilde geçirebilirsiniz.

Bu hafta yaşamın sorumluluklarını göz ardı edebilirsin. Güvenmemen gereken bir haftadasın. Değer verdiğin, sahip olduğun ve önemli olan hiçbir şeyini bir başkasına emanet etmemelisin. Aldatılmalara, yanılgılara açık günlerdesin. Yaşantın dikkat çekiyor. Üzerine vazife olanları ihmal ettiğinde büyük sorunlar yaşayabilirsin. Yaşantındaki problemlerin ortadan kalkması ümidiyle ya da sırf paylaşmak olsun diye başkasına anlatma. Alacağın akıllar seni ve hayatını daha da karıştırabilir. Aşk hayatında bu hafta yaşayacağın her türden sorunu kendi içinde ve sadece partnerinle halletmeye çalış. Değiştirmek istediğin şeylerde değişimi başarabilecek olan sadece sensin.YAY BURCU: Bu hafta her türden imkan ve fırsatlar önüne seriliyor. Aşk hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacaksın. Ayrılıklarda tekrar bir araya gelmek olası görünüyor. Yalnızsan ve bir ilişkiye başlamak üzereysen ama başaramıyorsan isteğin gerçekleşecek. Evliysen ve eşinle uyumsuzlukların varsa uyum sağlamaya başlıyorsun. Kalbin boşsa bu hafta başından itibaren alacağın davetlerde tanışacağın biriyle gerçek anlamda bir ilişkiye başlayabilirsin. Büyük aşklar ve ani başlangıçlarla çok şanslı bir haftadasın. Sezgilerine güvenebilirsin. İçinden gelmeyen, tehlikeli bulduğun, seni huzursuz eden her şeyi hayatından uzak tut. Çevre ve arkadaşlarla aynı ortamlara girdiğinde gerilimli konuşmalara dahil olmamaya çalış. İstenmeyen durumlarla karşılaşmamak için tartışmalardan uzak durmalısın. Seni ve yaşantını kıskanarak bile isteye huzurunu kaçırmak isteyenler olacaktır.

Pazartesi ve salı günü iş hayatınızda güzel gelişmeler devrede olurken, boğaz bölgenizdeki hassaslıklarla haftaya giriş yapacaksınız. Konuşamadığınız şeylerden kaynaklı olarak ya da etrafınızdaki insanlara anlatamadığınız dertlerin ön plana çıkmasından kaynaklı olarak boğaz bölgesindeki sıkıntı ve sorunlara bu hafta başında dikkatli olmanızda fayda olacak. Çarşamba günü önemli bir gün olacak. Aşk hayatınızda, sportif faaliyetlerde, yürüyüşlerde, hobileriniz ile ilgili konularda beklenmedik olaylara açık görünüyorsunuz. Eğer spor yapıyorsanız bu dönemde vücudunuzu çok fazla zorlamamanız ve riskli işlerden uzak olmanız sizin için iyi olur. Çünkü beklenmedik ve sürpriz gelişmeler karşınıza gelecek. Sevdiğiniz insana karşı enerjinizi bu dönemde kontrollü kullanmalısınız. Çocuğunuz varsa ona karşı sinirli ve ani tepkilerde devrede olabilir. Perşembe günü itibariyle ile Mars, Boğa Burcu’na geçebilir. Sağlığınız önem kazanmaya başlayacak. Enerjinizi hem sağlığınıza hem de işle ilgili konulara hem de gündelik hayatınıza harcamaya başlayacaksınız. Ses telleri, bademcikler, boğaz bölgesi ve tiroidlere dikkat etmeniz gerekecek. Şekerle ilgili beslenme şeklinizi gözden geçirmenizde fayda olacak. Ev ve aile alanlarınızda ailenize karşı verdiğiniz sözler bu hafta sizin üzerinizde biraz stres yaratabilir.

OĞLAK BURCU: Bu hafta her şeyi ince eleyip sık dokuyorsun. Hayatında belirsiz boşluklar olsun istemiyorsun. Sana ağır gelen taşıyamadığın yük gibi gördüğün her şeyi sırtından atacaksın. İş, para, kariyer alanında gerilimden özellikle uzak durmaya çalış. Konu her ne olursa olsun yardıma ihtiyaç duyduğunda ve sana el uzatıldığında geri çevirmemen son derece önemli. İş birliği yaparsan hem işini hem de ilişkilerini geliştirirsin. İletişimde gergin tavırlar sergilememek sana avantaj sağlayan şey olacak. Oğlak Burcu aşk hayatında bu hafta baskıcı tavırlardan kaçınmalısın. Partnerinle gireceğin ortamlarda ona karşı aşırıcı korumacı davranman her ikinizi de bunaltabilir. Bu şekilde ters diyaloglara girerek birbirinizi yıpratabilirsiniz. Güven duyarak anlayışlı olmakta fayda var.

Aşk hayatınız önemli olacak ve çocuğunuz varsa onunla ilgili konular pazartesi ve salı günü hayatınızın merkezine yerleşebilir. Sportif faaliyetlere kendinizi vermek yerine size eğlenceli gelen olayların içerisinde yer almak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda ve iletişime dayalı işlerinizde bu hafta başında dikkatli olmanızda fayda olacak. Sorumluluklarınızı kaldırmak ya da onların altına girmek kolay olmayabilir. Bazı konuşmalarınızda ya da çevrenize karşı sorumsuz algılanabilirsiniz. Çarşamba günü önemli olacak. Ev ve aile alanlarınızda hızlı ve beklenmedik şekilde oluşacak olaylara karşı dikkatli olmalısınız. Evinizde oluşacak kazalara karşı dikkat etmenizde fayda olacak. Sevdiğiniz insanla şartları ve durumları çok fazla zorlamamalısınız. Eve dayalı parayla ilgili bir konu bir kıvılcım gibi bütün olayı ateşleyebilir. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Daha eğlenceli bir zaman dilimine giriş yapacaksınız. Enerjinizi sevdiğiniz insana ve çocuğunuza daha çok yönelteceksiniz. Dans, tiyatro, sanat ve spor gibi konular hayatınızda önem kazanacak. Durup düşünerek, temkinle ilerleyebilirsiniz. Pazar günü önemli bir gün olacak. Yakın çevre bağlantılarınız keyifli gözüküyor. Sevdiklerinizle beraber yapacağınız planlar keyfinizi yerine getirecek.KOVA BURCU: Bu hafta gerçekçi olmaya çalış. Yaşamındaki her alanda ne hissediyorsan onu ortaya koyacaksın. Özellikle aşk hayatında bu çok önemli. Bu şekilde mutsuz olduğun her şeyin senden uzaklaşmasını sağlayabilirsin. Geçmişte kalan yanlış tercihlerin geleceğine olumsuz şekilde yön vermesine izin veren sensin. Öncelikle bunu ortadan kaldırmalısın. Şanslı bir haftadasın ve bu şansı doğru kullanmak da senin elinde. İçsel olarak zorlandığın şeyler ruhsal ve duygusal dengeni bozabilir. Vicdanına dokunan bir meseleyle yüzleşmen şart gibi görünüyor. Sorumluluğundan kaçmak bir işe yaramayacak. Bu günlerde vicdan yaptığın şeyi kafana takacaksın. Bu hafta iş, para, kariyer alanında yeni yatırımlar yapma imkanına sahip olacaksın. İş arıyorsan iş bulabilir, çalışıyorsan yükselebilirsin.

Ailevi konu ve olaylarınız ön planda ve bu haftaya daha çok ailenizle beraber neler yapabileceğiniz üzerine konuşarak ya da evinizle ilgili konularda karar vererek başlayacaksınız . İşlerinizi evinizden idare etmek, sakin bir hafta başı geçirmek önem kazanıyor olacak. Pazartesi günü dikkatli olmakta fayda var. Maddi konularda beklenmedik bir yerden alacağınız bir haber çok çabuk sinirinizi bozabilir. Sinirli, agresif ve olumsuz davranabilirsiniz. Çarşamba gününe dikkat etmelisiniz. Araba kullanırken ve kısa yolculuklarda, iletişim halinde olduğunuz insanlarla olan ilişkilerinizde patlama enerjisiyle dolu olacaksınız. Hızlı, beklenmedik oluşumlar karşısında dikkatli olmakta fayda olacak. Düşünmeden adım atmamalısınız . Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçiyor. Enerjinizi yuvanız ve evinizle ilgili konulara döndüreceksiniz. Girişimlerinizi şimdilik bir kenara bırakarak, enerjinizi ve vaktinizi daha fazla aile hayatınıza ya da ev ile ilgili konulara harcamaya başlayacaksınız. Pazar günü oldukça keyifli günlerden bir tanesi olacak. Hem geri planda durmak isteyeceksiniz ve yalnızlıktan hoşlanacaksınız. Eğer kalabalık bir aileyseniz ve beraber geçireceğiniz bir aileniz varsa onlarla bir arada olmaktan da keyif alacaksınız ve romantik bir hafta sonu sizi bekliyor.

BALIK BURCU: Hızlı bir iletişimle haftanız başlıyor . Yakın çevre bağlantılarınız kuvvetli olacak. Yapacağınız önemli planlar hafta başı sizi hareketlendirecek ve kalıcı planlar peşinde koşacaksınız. Diğer taraftan maddi konularda kendinizi güvene alma ihtiyacınız çok yüksek olabilir. Düşünmeden hareket etmeye de meyilli bir dönem olacak. Para ile ilgili konularda çarşamba günü hızlı ve ani gelişmelere dikkat etmelisiniz. Hayattan alacağınız keyfin yüksek olacağı diğer taraftan beklenmedik haberlerle ve olaylarla da hayatınızın hızlı akacağı haftalardan bir tanesi olacak. Perşembe günü Mars, Boğa Burcu’na geçecek. Yakın çevre konularınız hızlanacak. Enerjinizi daha çok yakın çevrenizdeki insanlara yönlendireceksiniz. Girişimleriniz adına harekete geçmek isteyeceksiniz. Sabit ve sizi destekleyen koşulların peşinden gitmek zaman zaman sizi ağırlaştıracak. Akrabalar, kardeşler, yakın çevrenizde kimler varsa onlarla olan enerji bağlantılarınızda ısrarcılıktan ve inatçılıktan kaçınmak sizi olası tartışmalar ve sürtüşmelerden koruyacak. İçsel dengenizi korumanız gereken, arkadaşlarınızla ilgili ya da arkadaşlarınızla olan konuşmalarınızda bazı konulara kafanızı takacağınız haftalardan bir tanesi olacak. Pazar günü sosyal çevre ortamlarınızda oldukça keyifli etkileşimler sizi bekliyor olacak. Sıkıntı yaşadığınız ve kafanıza taktığınız, sorun olarak gördüğünüz konu ve olayları kolaylıkla toparlayacaksınız. Çok yakın bir arkadaşınızdan güzel bir destek göreceksiniz.

Bu hafta seni oldukça fazla zorlayacak. Yaşamındaki bir şeyin sonlanmasıyla birlikte iç dünyana kapandıysan ufak tefek değişimlerle kendine huzur alanı yaratabilirsin. Bu süreci sağlıklı düşünerek atlatman gerekiyor. Karar aşamalarında hep en olumsuzu düşündüğünde olumsuzluk getirirsin. Bundan da vazgeçmen iyi olacaktır. Enerjini nasıl yönlendirdiğin çok önemli. Hedeflerin konusunda net olmalısın.