18 -24 ŞUBAT 2019 Haftasına Özel HAFTALIK Detaylı Burç Yorumları (Yeni)

18 -24 Şubat 2019 Haftasına özel Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçuna özel burç yorumunu haftalık burç yormunu sizler için derledik.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.

Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Bu haftaya başlarken bazı zorluklarla karşılaşıyorsun. Aile içindeki konulara yaklaşımın çok önemli. Sevdiklerinle geçireceğin vakit ve fırsatlar oldukça fazla. İyi değerlendirdiğin ve doğru iletişim kurduğun sürece sıkıntıları büyümeden halledebilirsin. Olanı biteni sakince karşılamanda fayda var. Özellikle hafta ortasında duygusal boyutta değişimler yaşayacaksın. Aşk hayatında bu hafta kendi beklentilerinin dışına çıkarak partnerinin beklentilerini düşünmelisin. Belki onun seni sevip sevmediğinden emin değilsin. O da aynı duygular içinde olabilir. Birbirinize sevginizi gerçek anlamda hissettirdiğinizde aranızdaki sorunlar bir anda yok alabilir. Bu günlerde iş hayatına adapte olamayacaksın. Çevrene karşı agresif tutum içinde olacaksın. Kontrolü kaybetmemeni ve mümkün olduğunca susmanı öneriyoruz

Birçok konuda bu hafta karar almak ve kararlarımızı netleştirmek konusunda güçlükler yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda ve aile ilişkilerinde fazla alıngan olabilir bu nedenle de sert rüzgarların esmesine neden olabilirsiniz. Biraz sakin davranarak hayatımızın vazgeçilmezi diye düşündüğünüz insanları anlamaya çalışıp bu şekilde hareket ederseniz bu sert rüzgarlar bir anda dağılabilir. Eğer koç burcunun bekar üyelerinden biri iseniz Koç burcu haftalık burç yorumu hafta sonuna doğru duygusal gelişmelere dikkat etmenizde yararlar.BOĞA BURCU: Bu hafta aile içi sorunlarını çözümlerken kendini yıpratmamaya çalış. Çevrenin çok fazla etkisinde kalıyorsun. O ne diyor bu ne yapıyor ve düşünüyoru bırakarak sadece kendi yoluna bakman gerekiyor. Diğer türlü davranırsan ruhsal sorunlar yaşayabilirsin. Çalışıyorsan iş hayatında iki düşünce arasında kalabilirsin. Şu anki imkanlarından daha iyi şartlara sahip olan bir işe geçiş yapma imkanı görünüyor. İş, kariyer alanında geçmişte yaşadığın bazı sorunların etkisini ruhunda taşımamalısın. Parasal konularda gelişim ve değişim haftasındasın. İsteklerini hayata dönüştürebilirsin. Hayallerin bu haftayla birlikte gerçek olabilir. Bu haftanın gergin yapısını bir kenara bırakarak kazancına yönelmeni öneriyoruz. Aşk hayatında bu hafta kafan biraz karışık olabilir. İyi niyetin bazı gerçekleri görmene engel oluyor.

Bu hafta işyerinde yetenekleriniz neye dikkat çekeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yoğun bir şekilde değişim enerjisini yaşayacağınız bir hafta geçirecek eğer bekarsınız yepyeni bir birlikteliğe adım atacaksınız. Bu hafta maddi manevi güçlü enerjilerle dolu bir hafta olacak tadını çıkarın.
İKİZLER BURCU: Bu hafta hedefine bir adım daha yakınsın. Bu zamana hayal ettiğin, üzerinde çalıştığın ve emek verdiğin her şeyde sonuç almaya başlıyorsun. Yapacağın planlarda ve atacağın adımlarda düzenli olursan kazanacaksın. İşsizsen, iş arıyorsan bulacaksın. Umudunu kıran şeylerden uzaklaşıyorsun. Yaşantındaki gelişmeler biraz da senin tavrına göre şekilleniyor. Bunu bilerek hareket eder, daha kontrollü olursan mükemmel fırsatlar elde edebilirsin. İkizler Burcu bu hafta aşk hayatında kırılgan ve hassas olabilirsin. Partnerin sana ne kadar ilgi gösterse de yetmeyecek. Empati kurmakta zorlanacaksın. Çevrene ve çalışmalarına olan adaptasyonun bazı sorunların senden kaynaklandığını anlamana engel olacak nitelikte.

Bu hafta sizin için oldukça hareketli geçecek. Hem iş hayatınızda hem de özel hayatınızda bu hafta şans adeta sizi kucaklıyor. Hayatınızın her alanında değişim enerjisi sizi kucaklıyorken bunu değerlendirmeye denemelisiniz. Önemli arzularınız varsa bu süre içerisinde bunları gündeme getirebilir ve çekinmeden mücadele edebilirsiniz. Daha önce hasıraltı yaptığınız birçok sorunun karşınızda nasıl çıktığını düşünün ve Bu doğrultuda önünüze yeni çıkan fırsatları değerlendirmeye bakın. Ayrıca hayatınızda eskiye ait olan her türlü düşünce ve davranıştan uzak durmaya çalışmanızda yarar var.

YENGEÇ BURCU: Bu hafta tartışmalara açık görünüyorsun. Yapacağın konuşmalara özellikle dikkat etmelisin. Kelebek etkisi yaratarak farklı konuları harekete geçirebilirsin. Haklıyken haksız duruma düştüğün, şuçlandığın bir konu açıklığa kavuşacak. Aile bireylerinden ayrı kaldığın, uzun zamandır görüşmediğin birini özlediğini hissedeceksin. Onun yokluğunun nelere mal olduğunu yaşadığın bazı anlarda duyumsuyorsun. Son dönemde yaşadığın maddi bir sıkıntıyla ilgili destek alıyor ve çözüme kavuşturuyorsun. Parasal alandaki gelişmeler beklentinin çok üstüne çıkıyor. Hayırlı güzel haberler alıyorsun. Aşk hayatında bu hafta birlikteliğinin dağılmaması için bazı şeyleri görmezden gelmeli, susmalısın. Eğer yapamazsan büyük sıkıntılar yaşayabilirsin.

Bu haftanın ilk gününden itibaren enerjiniz deki yükselme dikkat çekecek. Hafta boyunca aile ve ev hayatınızla ilgili gelişmeler sizin istediğiniz gibi olacak Ve sonunda sabrınızın ödülünü alacaksınız. Kazancınız bu hafta artacak ve istikrarlı bir şekilde ilerlemeye başlayacak. Her anlamda sezgilerinizi kullanmanın faydasını görmeye başlayacağımız bir döneme giriyorsunuz. Bu süreçte eş ya da sevgilinizle iletişim kurmaya da önem gösterseniz iyi edersiniz.ASLAN BURCU: Bu hafta travmatik ruh hallerine sahipsin. Aşırı derecede duygusalsın ve duygularınla hareket etmen olası görünüyor. Hoşuna gitmeyen durumlarda öfkeni bastıramazsan kendini bol bol tartışma içinde bulacaksın. Risk içeren her tür konuda dikkatli olman şart! Yaşantında birden fazla şey bitme noktasına gelebilir. Çevreni ve partnerini suçlamadan önce çok iyi düşünmelisin. Senin kendi tavrından ve karakter yapından kaynaklı içsel sıkıntılar dışa yansıyabilir. Aslan Burcu bu hafta aşk hayatını sorgulamak yapacağın en son şey olsun. Partnerinin davranışlarının altında bir şeyler arayacaksın. Ona yönelttiğin sorulara düzgün cevap almadığında ise öfkeden çıldırarak gemileri yakabilirsin. Bu hafta kendini çevrenden geçici olarak soyutlayacaksın.

Bu hafta ödemeler konusunda zorlanabilirsiniz. Yakınlarınızın ya da aile bireylerinizin fazla harcamaları yüzünden maddi zorluklar yaşamaya başlayabilirsiniz. Ama bu dönemde onlarla tartışmak yerine daha çözüm odaklı olmalı ve sorunları bu şekilde açmaya özen göstermelisiniz. Bu hafta maddi sıkıntıların yanı sıra güzel haberler da var. Elinize geçen bu fırsatlar ve imkanlar sayesinde iş hayatınızı başka boyutlara taşıyabilirsiniz. Duygusal dengeleri sağlamada biraz güçlük çekeceğiniz bir dönem geçiriyorsunuz ama sevgilinizin size olan davranışlarının altında birşey aramak yerine Ona güven duymanız da yarar var. Bu ara mutluluğunuz da gece olan insanlar var dikkat edin göze gelmeyin.

BAŞAK BURCU: Bu hafta senin bilgin dışında durumlar gelişiyor. Kontrolcü yapına dur demen gerekiyor. Eğer her şeyi kontrol etmek istersen büyük sıkıntılar yaşayabilirsin. Hızlı gelişmeler yaşayarak ayak ta uydurmakta zorlanabilirsin. İş, iletişim ve aşk da dahil her şeyi biraz akışa bırak. Yerine gelmeyen sözler ve beklentiler seni üzebilir. O nedenle beklentilerini sadeleştirmeye bak. Ufak tefek şeyleri kafana takmadığın sürece hiçbir şey büyümeyecek. Hafta boyunca bunu yapmaya gayret et. İş hayatında ve para konularında mutlu olacağın gelişmeler yaşıyorsun. Alman gereken parayı ve mükafatı alacaksın. Bu anlamda geleceğe umutla bakacak, maddi-manevi yükselişe geçeceksin. Bu hafta aşk hayatını rahata bırak. Partnerinin kusurlarını dile getirmektense onunla uyumlanmaya çalış.

Bu hafta disiplinli ve kararlı şekilde yolunuza devam ederseniz başarı kaçınılmaz olacak. Eğer önünüze bir iş seyahati çıkarsa kesinlikle tereddüt etmeyin Çünkü yolun sonunda güzellikler sizi bekliyor olacak. Yeni insanlar tanımak yeni fırsatlar elde etmek ve maddi anlamda Karlı çıkacağımız durumların içinde olmak bu hafta karşınıza çıkabilecek fırsatlar arasında yer alıyor. Hayatınızda bir aşk yoksa kendiniz bir şans vermenizi tam sırası. Aşk sizi nerede bekliyor bilemezsiniz.TERAZİ BURCU: Bu hafta alışkanlıklarını gözden geçireceksin. Sevmediğin ve hayatında barındırmak istemediğin şeylerden uzaklaşma çabasındasın. Kötü bağımlılıkların varsa buna her şey dahil bırakma yönünde adımlar atıyorsun. Kendinde sevmediğin huylarını değiştirmeye başlıyorsun. Bu sayede yavaş yavaş kendinle barışıyor, daha güçlü ve iyi hissediyorsun. İş ve para konusunda güzel gelişmelerle karşılaşacaksın. Önceden girişimde bulunduğun ama başarılı olamadığın konularda başarı elde edeceksin. İşsizsen ve iş arıyorsan bu hafta önüne çok iyi iş fırsatları gelebilir. Kendini değiştirirken geliştiriyorsun. Tüm bunların dışında sağlık sorunların varsa ihmalkar davranmamalısın. Aşk hayatında bu hafta anlayışsız davranabilirsin. İlişkinin yolundan çıkmasına neden olabilecek şeyler yapma ihtimalin var. Boş yere partnerini suçlaman olası görünüyor. O nedenle doğruluğundan emin olmadığın şeylerde dikkatli olmalısın.

Hayatınızın kontrolünüzü elinize almak için bu hafta gökyüzünün size desteği tam. Mutsuz olduğunuz ve rahatsızlık duyduğunuz her konuda bu hafta kararlı davranırsanız ve istekleriniz yönünde hareket ederseniz bundan sonrasında çok daha rahat olacaksınız. Terazi burcu haftalık burç yorumu size sezgilerinizi rehber edinmenizi söylüyor. Maddi konularda bir adam olacaksınız ve bu da sizin terfi kaygınızı sona erdirecek.

AKREP BURCU: Bu hafta olaylara bakışınla birlikte hayatın da değişiyor. Yakın zamana kadar büyük kaoslar yaşadın ve umutsuzluğa düştün. İşini, sevgilini, eşini veya herhangi bir şeyi kaybetmiş olabilirsin. Bu haftayla birlikte yenileniyor, toparlıyorsun. Yaşantına yeni bir düzen gelecek. Ailene, sevdiklerine daha fazla önem veriyorsun. Seni yoran saçma sapan insanları etrafından temizliyorsun. Çalışıyorsan ve anlaşamadığın biri varsa uzaklaşıyorsun. İşlerinde yapacağın doğru tespitlerle imkanlarını genişleteceksin. Akrep Burcu aşk hayatında bu hafta sorunlarını çözümleyeceksin. İlişkin güçleniyor. Partnerine olan bazı davranışlarınla onu daha önce boş yere üzdüğünü fark edeceksin. Bekarsan kafanda çizdiğin eş profili ile karşılaşabilirsin. Sağlığın son derece iyi olacak. İştahın biraz açık olabilir, onu da kontrol altına alırsan sorun yaşamazsın.

Bu hafta haftalık burç yorumu hemen hemen istediğiniz her konuda yaşanacak sürpriz gelişmeler olduğunu söylüyor. İnanmanın gücünü hayatınızda her anlamda göreceksiniz. Kendinize olan güveninizi tazelemenin tam sırası yeni bir yapılanmaya gidebilirsiniz. Finansal konularda eskiden yaşadığınız aksiliklerden aldığınız dersleri bundan sonrasında uygulama zamanı. Özel hayatınızda ise bu hafta aile büyükleri ile bir tartışma yaşayabilirsiniz. Ama dikkat edin kendinizi ifade ederken çok keskin cümleler kullanmayın. İlişkinize sahip çıkarak Aşk hayatınızda Duygularınızı ifade etmeye çalışmanızda yarar var.YAY BURCU: Bu hafta hayatında her şey yolunda gidiyor. Her şey yolunda giderken egolu tavır ve davranışlar sergilersen yaşantındaki insanların vereceği tepkilere hazırlıklı olmalısın. Bu durum aynı zamanda ilişkine olumsuz şekilde etki edebilir. Yakın çevrende farklı gelişmeler yaşanıyor. Yaşananlar karşısında tarafsız tutum sergilememeli, tarafını belirlemelisin. Yoksa daha sonra ortada kalma ve zorlanma ihtimalin var. Yay Burcu iş, para alanında müthiş güzel fırsatlar yakalıyorsun. Bir kere fikirlerin çığır açacak nitelikte. Hem düşünsel hem de bedensel anlamda sürekli üretiyorsun. Mutlak kazançlarla dolu bir hafta geçireceksin.

Duygularınızı kontrol altına almazsanız özel hayatınızda bütün olumsuz enerjileri üzerinize çekebilirsiniz. Şu anda tam bir yaz yaşıyorsunuz ancak kaygılarını nedeniyle bu ortam bir anda kışa dönebilir. Sağduyulu şekilde iş görüşmeleri yapmanızda ve duygularınızı iş hayatınıza karıştırmanızda yarar var. Hafta boyunca fikir alışverişleri ve işbirlikleri sayesinde daha karlı çıkabilirsiniz. Özel hayatınızda ise bir fayda uzun zaman önce yaşadığınız Hoş olmayan bir durum yeniden gündeme gelebilir. Fakat ilişkinize zarar vermek istemiyorsanız eskiyi deşmemeye dikkat edin. İlişkinize sağlıklı bir şekilde görüşmek istiyorsanız eski defterleri tam anlamıyla kapatın. Bekar Yay Burcu bu hafta hızlı başlangıçlar yapabilir. Sağlığında göstereceğin ani tepkilerden dolayı kas ağrıları oluşabilir, dikkat!

OĞLAK BURCU: Bu hafta kendine olan güvenin azalıyor. Hiçbir şeyden emin değilsin ve hafta boyunca olmayacaksın. Hayatındaki dengesizlikleri sorguluyorsun. Kilit nokta sensin sevgili Oğlak Burcu. Yaşamına ne çekiyorsan o geliyor. Bir an önce toparlanmaya ve kendine olan güvenini tazelemeye çalış. Kendini bir süre yalnız ve bitkin hissedeceksin ama bu durum geçici. Sabah uyanmak bile zor gelebilir. Çalışmak zorunda değilsen çalışmayıp dinlenebilirsin. Bu durum hayatının her alanına yansıyor. Aile hayatındaki problemler azalarak geride kalıyor. Aşk hayatında bu hafta durgunluk var. Bir süre daha devam edecek olan bu süreç kendine olan güvenle birlikte geçecek. Dolayısıyla bu günlerde yaşanacak olan olumsuzlukları çok da kafana takmamaya çalış.

Yeni haftada özellikle iş hayatınızda kontrollü davranmanız gerekiyor. Disiplinli ve kararlı tavrınız sürdürmeye devam edebilirseniz bu hafta çok karlı çıkacaksınız. Maddi anlamda yeni fırsatlar ve yeni insanlar da bu hafta sizleri bekliyor. Eğer bir tatil planınız varsa bunu hayata geçirmek için daha fazla beklemeyin.KOVA BURCU: Bu hafta olmayan hiçbir şeyde ısrarcı olmaman gerekiyor. Yakın çevrene, ailene, arkadaşlarına ve partnerine baskıcı tavırlar sergileyebilirsin. Karşıt fikirlerin üzerine gitme. Yanı sıra kendi fikirlerini başkalarına dikte etmek için uğraşma. Geçmişle yaşamaktan uzak dur. Kinci ve hırslı duyguların sana hiçbir yararı olmayacak. Maddi konularda şansın dönüyor. İşsizsen iş bulabilir, kariyerin varsa daha da yükselebilirsin. Yaşamına büyük değişimler geliyor. Sağlığında hassasiyet var. Fazla stres yaparsan baş ağrısı, kas ağrıları ve kramplar yaşayabilirsin. Bu hafta aşk hayatında tartışma yaratacak konulara girmemeye çalış. Özellikle konu geçmişten açılırsa konuyu değiştirmeye çalış. Bekarsan bu hafta yapacağın başlangıçlar uzun soluklu olmayacak.

Eşinizle uyumlu ve aynı değerlerde buluşa binmiş olmak bu hafta hayatınızda daha başarılı olacağınızın adeta bir işareti. Kariyerinizİ güçlendirecek yoğun ve son derece olumlu bir döneme girebilirsiniz. Eski sevgilinizden bir mesaja da mail alabilir duygularını biraz karıştırabilirsiniz. Ancak daha bilinçli hareket etmek istiyorsanız geçmişte neden ayrıldığınızı hatırlayın. Bu hafta duygusal hayatınıza önem vermek için doğru bir hafta değil.

BALIK BURCU: Bu hafta zorlu günler geride kalıyor. İş, para konumunda yaşadığın sıkıntılı zamanları arkanda bırakacaksın. Artık tümüyle geleceğine odaklanmalısın. Hem aşkta hem genel yaşamda geçmişi düşünmeden ilerlemek senin için daha faydalı olacak. Çevrenle yaşadığın bazı anlaşmazlıkları sona erdirmek senin elinde. Ya tamamen sileceksin, ya da yüzleşeceksin. Kalbindeki bunalımlar ve boğuluyormuş gibi hissetmen gelip geçici. Bunu bilerek stres yapmamaya, bu günleri sakin atlatmaya çalış. Yaşadığın baş ağrılarının sebebi büyük ihtimalle fazla düşünmen ve her şeyi kafana takman. Ama sen yine de bir doktora görünmelisin. Aşk hayatında bu hafta istediğin ilgiyi, anlayışı ve sevgiyi görebileceksin. Hafta sonuna doğru kendini daha iyi hissedecek, yaşama sıkıca bağlanacaksın.

Balık burcu haftalık burç yorumu bu hafta ben merkezli düşüncelerden biraz kurtulmanız gerektiğini söylüyor. Baskın davranmak ve her konuda kendinizi haklı görmek size bir şey kazandırmayacak ve tam aksine daha ciddi zorluklarla karşı karşıya kalmamıza neden olacak. Egonuzun beğendiğinize ele geçirmesine İzin vermeyin ve biraz akıllı davranın.