18- 24 Şubat Haftasına Özel Burç Burç Detaylı HAFTALIK Burç Yorumları

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.

Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Birçok konuda bu hafta karar almak ve Kararlarımızı netleştirmek konusunda güçlükler yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda ve aile ilişkilerinde fazla Alıngan olabilir bu nedenle de sert rüzgarların esmesine neden olabilirsiniz. Biraz sakin davranarak hayatımızın vazgeçilmezi diye düşündüğünüz insanları anlamaya çalışıp bu şekilde hareket ederseniz bu Sert rüzgarlar bir anda dağılabilir. Eğer koç burcunun bekar üyelerinden biri iseniz hafta sonuna doğru duygusal gelişmelere dikkat etmenizde yararlar.BOĞA BURCU: Bu hafta kariyer hayatımız için olumlu gelişmelere işaret ediyor. İş yerinde yeteneklerimiz neye dikkat çekeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Özel hayatınızdan da iyi haberler var Çünkü aşk dolu günler sizleri bekliyor. Yoğun bir şekilde değişim enerjisini yaşayacağınız bir hafta geçirecek eğer bekarsınız yepyeni bir birlikteliğe adım atacaksınız. Bu hafta hukuki anlamda sorun yaşayan dualarda rahat bir nefes alabilecekler. Boğa burcu için bu hafta Maddi manevi güçlü enerjilerle dolu bir hafta olacak Tadını çıkarın.
İKİZLER BURCU: Bu hafta sizin için oldukça hareketli geçecek. Merkür bu hafta çok şanslı olduğunuzu ve özel hayatınızda da yeni başlangıçlar yapabileceğinizi söylüyor. Hem İş hayatınızda Hem de özel hayatınızda bu hafta Şans adeta sizi kucaklıyor. Hayatımızın her alanında değişim enerjisi sizi kucaklıyorken bunu değerlendirmeye denemelisiniz. Önemli arzularınız varsa bu süre içerisinde bunları gündeme getirebilir ve çekinmeden mücadele edebilirsiniz. Daha önce hasıraltı yaptığınız birçok sorunun karşınızda nasıl çıktığını düşünün ve Bu doğrultuda önünüze yeni çıkan fırsatları değerlendirmeye bakın. Ayrıca hayatınızda eskiye ait olan her türlü düşünce ve davranıştan uzak durmaya çalışmamızda yarar var.

YENGEÇ BURCU: Bu haftanın ilk gününden itibaren enerjiniz deki yükselme dikkat çekecek. Hafta boyunca aile ve ev hayatınızla ilgili gelişmeler sizin istediğiniz gibi olacak Ve sonunda sabrınızın ödülünü alacaksınız. Bu hafta denge ve sakinlik sayesinde fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlayacaksınız da söylüyor. Fakat sizin eve İş hayatınızda almamaya dikkat ederek hareket etmelisiniz. Kazancınız bu hafta artacak ve istikrarlı bir şekilde ilerlemeye başlayacak. Her anlamda sezgilerinizi kullanmanın faydasını görmeye başlayacağımız bir döneme giriyorsunuz. Bu süreçte eş ya da sevgilinizle iletişim kurmaya da önem gösterseniz iyi edersiniz.ASLAN BURCU: Bu hafta Sizi ödemeler konusunda zorlanabileceğiniz yönünde uyarıyor. Yakınlarınızın ya da Aile bireylerinizin fazla harcamaları yüzünden maddi zorluklar yaşamaya başlayabilirsiniz. Ama bu dönemde onlarla tartışmak yerine daha çözüm odaklı olmalı ve sorunları bu şekilde açmaya özen göstermelisiniz. Bu hafta maddi sıkıntıların yanı sıra güzel haberler da var. Elinize geçen bu fırsatlar ve imkanlar sayesinde iş hayatınızı başka boyutlara taşıyabilirsiniz. Duygusal dengeleri sağlamada biraz güçlük çekeceğiniz bir dönem geçiriyorsunuz ama sevgilinizin size olan davranışlarının altında birşey aramak yerine Ona güven duymanız da yarar var. Bu ara mutluluğunuz da gece olan insanlar var dikkat edin göze gelmeyin.

BAŞAK BURCU: Bu hafta size İş hayatınızda kontrolü davranmaya devam etmenizi ve bu sayede her şeyin istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacağını söylüyor. Disiplinli ve kararlı şekilde yolunuza devam ederseniz başarı kaçınılmaz olacak. Eğer önünüze bir iş seyahati çıkarsa kesinlikle tereddüt etmeyin Çünkü yolun sonunda güzellikler sizi bekliyor olacak. Yeni insanlar tanımak yeni fırsatlar elde etmek ve maddi anlamda Karlı çıkacağımız durumların içinde olmak bu hafta karşınıza çıkabilecek fırsatlar arasında yer alıyor. Hayatınızda bir aşk yoksa kendiniz bir şans vermenizi tam sırası. Aşk sizi nerede bekliyor bilemezsiniz.TERAZİ BURCU: Gökyüzü hayatınızın kontrolünü ele almanız için destekliyor sizleri. Rahatsızlık duyduğunuz mutsuz olduğunuz hemen her konuda kararlı davranır isteklerinizi belirlerseniz yaşayacağınız gelişmeler karşısında nasıl davranmanız gerektiğini de buldunuz demektir. Hiç kimsenin aldığınız kararları uygulamanızı engellemesine izin vermeyin. Rehberiniz sezgileriniz olsun. Finansal konularda yaşanacak zam ya da terfi kaygılarınızı da azaltacaktır. Fakat harcamalarınız konusunda temkinli olmalı ve gelecek paraya güvenerek son kuruşunuza kadar harcama yapmamayı öğrenmelisiniz. Aşk hayatınızda ise arkadaşlarınız aracılığı ile keyifli gelişmeler yaşanabilir.

AKREP BURCU: Bu hafta hemen hemen istediğiniz her konuda yaşanacak sürpriz gelişmeler olduğunu söylüyor. İnanmanın gücünü hayatınızda Her anlamda göreceksiniz. Kendinize olan güvenimizi tazelemenin tam sırası yeni bir yapılanmaya gidebilirsiniz. Finansal konularda Eskiden yaşadığınız aksiliklerden aldığınız dersleri bundan sonrasında uygulama zamanı. Özel hayatınızda ise bu hafta aile büyükleri ile bir tartışma yaşayabilirsiniz. Ama dikkat edin kendinizi ifade ederken çok keskin cümleler kullanmayın. İlişkinize sahip çıkarak Aşk hayatınızda Duygularınızı ifade etmeye çalışmanızda yarar var.YAY BURCU: Bütün hafta boyunca kaygılarınızı kontrol altında tutmanızı söylüyor yıldızlar. Duygularımızı kontrol altına olmazsanız özel hayatınızda bütün olumsuz Enerjileri üzerinize çekebilirsiniz. Şu anda tam bir yaz yaşıyorsunuz ancak kaygılarını nedeniyle bu ortam bir anda kışa dönebilir. Sağduyulu şekilde iş görüşmeleri yapmanızda ve Duygularınızı iş hayatınıza karıştırmanızda yarar var. Hafta boyunca fikir alışverişleri ve işbirlikleri sayesinde daha karlı çıkabilirsiniz. Özel hayatınızda ise bir fayda uzun zaman önce yaşadığınız Hoş olmayan bir durum yeniden gündeme gelebilir. Fakat ilişkinize zarar vermek istemiyorsanız eskiyi deşmemeye dikkat edin. İlişkinize sağlıklı bir şekilde görüşmek istiyorsanız eski defterleri tam anlamıyla kapatın.

OĞLAK BURCU: Hafta boyunca; iş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı disiplinli bir şekilde sürdürebilin. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir tereddüt etmeden yolculukları gerçekleştirin. Yeni fırsatlar yeni insanlar tanıyarak maddi anlamda karlı çıkacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bir beraberlik içinde değilseniz kendinize haksızlık etmekten vazgeçin. Aşk’ın ve doğru insanın size nerde nasıl geleceğini bilemezsiniz siz mutlu olacağınıza inanmaktan vazgeçerseniz. Karanlıkların için de esir olur çevrenizde ki güzelliklerin farkına varamazsınız. Tatil planlarınız varsa bu hafta beklenmedik iptaller yaşayabilir aksiliklerle dolu yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. Şartları zorlamak akıllıca olmayacaktır.KOVA BURCU: Eşinizle uyumlu ve aynı değerlerde buluşa binmiş olmak bu hafta hayatınızda daha başarılı olacağınızın adeta bir işareti. Bu hafta önemli bir yatırım yapabileceğinizi işyeri ya da konut sahibi olabileceğinizi görülüyor. Kariyerinize güçlendirecek yoğun ve son derece olumlu bir döneme girebilirsiniz. Eski sevgilinizden bir mesaja da mail alabilir duygularını biraz karıştırabilirsiniz. Ancak daha bilinçli hareket etmek istiyorsanız geçmişte neden ayrıldığınızı hatırlayın. Bu hafta duygusal hayatınıza önem vermek için doğru bir hafta değil.

BALIK BURCU: Gökyüzü bu hafta sizleri hiç bir kondua ben merkezli düşünmemeleri konusunda uyarıyor. Her konuda kendinizi haklı görür başkalarına karşı baskın davranışlar içinde bulunursanız ciddi zorluklar beklenmedik bitişler yaşayabilirsiniz. Akıllı davranın ve egonuzun yüreğinizi ele geçirmesine izin vermeyin. İş hayatınızda ise girişimleriniz olumlu sonuçlanacak ve yeni kapıların size açılmasını sağlayacaktır. Bekar Balıklar sizlerde karşı cinsin üzerinde olduğunuzdan farklı etkiler bırakıp hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. En iyisi kendinize öz eleştiride bulunarak yeni yollar keşfetmeye çalışıp akışa ayak uydurmanız olmalı.