9 Yaşındaki Kız Uçakta P-anik Atak Geçirmeye Başladı – Saniyeler Sonra Anne Kabin Memurunun Kızına ‘Özel Bir İçecek’ Getirdiğini Gördü

Uçmaktan çoğu kişi korkuyor. Bazıları elbette elinde olmayan nedenlerden ötürü korkuyor. Bazı yolcular uçakla seyahat ederken p-anik atak geçirebiliyor. Uçma k-orkusu p-sikolojik belirtiler gösterebileceği gibi fiziksel belirtiler de gösterebiliyor.

Yetişkinlerin uçak k-orkusunu azaltmak için aile d-oktorlarının önerdiği bazı haplar var. Ancak söz konusu bir çocuk olunca ne yapılacağı bilinemiyor. Erika Jeorgean Swart ismindeki anne üç çocuğuyla beraber uçakla seyahat ediyordu.

Uçak havalandıktan sonra 9 yaşındaki kızı p-anik atak geçirmeye başladı. Erika’nın dokuz yaşındaki kızı Gabby uçak havalandıktan sonra p-anik atak geçirmeye başlayınca anne de s-on derece p-anikledi.

Annenin yanında küçük yaştaki iki çocuğu oturuyordu. Gabby ise hemen çaprazdaydı. Gabby daha da s-tres olmaya ve a-ğlamaya başladı. Tip 1 diyabet h-astası olması da durumu daha da k-ötü hale getirdi. Üstelik uçuş esnasında oluşan birden çok t-ürbülans Gabby’nin p-anik atağını daha da k-örükledi.

Kabin memuru küçük kıza ‘özel bir içecek’ verdi. Anne, kızının s-akinleşmesi için elini çaprazdan elini tutmaya başladı. İki kızının yanından da kalkamıyordu. Ardından kabin memuru durumu farketti ve Gabby’ye yanına oturup oturamayacağını s-ordu.

Anne, Facebook’ta “Uçuş boyunca kızımı güldürmeye çalıştı. Hazırladığı renkli içecekleri kızıma sunarak bunların ona iyi geleceğini söyledi” dedi. Southwest Havayolları çalışanı anneyi o kadar e-tkiledi ki, anne kabin memurunun yaptıklarını Facebook’ta paylaşmaya k-arar verdi.

Erika, Facebook’ta şöyle bir gönderi paylaştı: “Bana kızımı sakinleştirmek için onunla konuşacağını söyledi. 30 dakika boyunca kızımın yaşlarında olan kendi kızından bahsetti. Evde beslediği hayvanların isimlerine kadar muhabbeti ilerletti.

Türbülans esnasında k-orkan kızım hemen kabin memurunun koluna s-arıldı. Kızıma, onunla güvende olduğunu ve istediği kadar kendisine sarılabileceğini söyledi. Yaşadığı a-şırı s-tresten dolayı kızımın k-a-n şekeri düşmeye başladı.

Hemen ayağa kalkıp bir bardak portakal suyunu aldı ve kızıma ikram etti.” Anne s-onradan da şunları ekledi: “Uçak indikten s-onra taksi halindeyken interkomdan herkese arkadaşı Gabby’nin uçma k-orkusunu yendiğini söyledi ve herkesin onu alkışlamasını rica etti.

Bütün yolcular bir anda kızımı alkışlamaya başladı. Southwest Havayolları’nı böyle bir çalışanı işe aldıkları için tebrik ediyorum. Böyle güzel bir insanla tanıştığım o günü a-sla unutmayacağım.” Kabin memuru görevinden fazlasını yaparak küçük bir kızın s-akinleşmesini sağladı.

Kabin memurunun yaptığının insanlık örneği olduğunu düşünüyorsanız paylaşın.

Görsel kaynaklar:

  • http://www.carebodyhair.com/wp-content/uploads/2014/07/Turmeric22.jpg
İçerik Kaynakları :
  • https://dailyhealthpost.com/turmeric-olive-oil-and-black-pepper-make-for-a-powerful-cancer-fighting-drink/