Ana içeriğe atla

Bebek Telsizinden Kedinin Sesini Duyunca Bebeğin Odasına Gittiler

Çiftler evlendikten bir müddet sonra çocuk sahibi olmaya karar veriyorlar. Kimileri çocuk sahibi olma şansını ulaşırken kimileri ulaşamıyor.

Roy ve Bernita Rogers çifti de çocuk sahibi olmak istiyordu. Fakat bir türlü çocuk sahibi olamadılar.

Bernita üç kere hamile kalsa da her seferinde düşük yaptı. Giderek umutlarını kaybetmeye başladılar.

Artık çocuk sahibi olamayacaklarını düşünmeye başladılar ve Bernita kedi sahiplenmeye karar verdi.

Midnight adını verdikleri siyah renkteki kedi ailenin ehemmiyetli bir parçası haline geldi.

Üstelik çifte kısmet de getirdi. Midnight konuta geldikten bir müddet sonra Bernita hamile kaldı ve kızını sağ salim dünyaya getirdi.

Stacey adını verdikleri bebekleri ve Midnight çok iyi uyuşmaya başladılar. Kedi, bebeğin gözetici ve bakıcısı haline geldi.

Bir gün bebekleri hasta olunca hemen hekime götürdüler. Hekim, bebeğin yalnızca üşüttüğünü söyledi.

Roy ve Bernita makûs bir şey çıkmadığı için hafiflediler. Konutlarına geldikten sonra bebeklerini yatağa yatırdılar. Midnight bebeğin başından bir an bile ayrılmadı.

Bir müddet sonra bebek telsizinden ses geldi. Bernita “Kedimiz o kadar yüksek sesle bağırdı ki yataktan atlayarak kalktık” dedi.

Anne ve baba, hemen bebeklerinin yanına koştu. Stacey’nin soluk almakta zorlandığını farkettiler.

Stacey’nin suratı morarmaya başlayınca hemen acile götürdüler. Acilde, bebeklerinin solunum yetmezliğine maruz kaldığı bilindi.

Lüzumlu müdahalenin ardından bebek kendine geldi. Ancak aktarılanlara göre azıcık geç farketselermiş bebek bugün yaşamda olamayabilirmiş.

Kedi sayesinde bebeğin yaşamının kurtulduğu söylenebilir. Şimdi kediyi daha da çok hoşlanıyorlar.

Hayvanlar gerçekten de çevrelerindeki her şeyi çok iyi hissediyorlar.

Kimileri muhtelif sebeplerden dolayı kedileri hoşlanmıyor. Reelinde kediler son derece zeki, sevecen ve dost canlısı hayvanlar.

İyi ki hikâyedeki kedi de aileyi uyarıp bebeğin yaşamının kurtulmasını sağlamış. ❤

Haberi kedi hoşlanan tam dostlarınızla paylaşın.

Bu önemli bilgi ve yöntemlerden daha fazla kişinin faydalanması için, beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...

Görsel kaynaklar:

  • http://www.carebodyhair.com/wp-content/uploads/2014/07/Turmeric22.jpg
İçerik Kaynakları :
  • https://dailyhealthpost.com/turmeric-olive-oil-and-black-pepper-make-for-a-powerful-cancer-fighting-drink/

Bu blogdaki popüler yayınlar

Şunları Yapın, Hiçbir Hastalığınız Kalmaz

►Düzenli olarak elma yiyin. ► Türk kahvesi ile aranız yoksa arayı bulun. Türk kahvesi de muazzam bir zihin açıcıdır. Sabahları kahvaltıdan bir saat kadar sonra Türk kahvesi için... Türk kahvesi erken ölüm riskini dahil bir çok derdi azaltmaya yeter. Sallama çayları, plastik bardak ve şişeleri, damacana suları terk edin. İş görür bir su arıtıcı kullanın. Bekleyen ve paketlenip taşınan sulardan uzak durun. ► Çörek otu yağı için ve saçınıza, cildinize, yüzünüze sürün. ► Çörek otunu kokusundan ve tadından dolayı içemezseniz (ki insanların çoğu içemiyor) çörek otu yağının kapsül haline getirildiği ürünler mevcut, onlardan alın ve kolayca sabah akşam yemeklerden önce ikişer adet yutun. ► İncir mucizesini de kaçırmayın! Kuş başı kıyılarak hakiki zeytin yağında birkaç gün bekletilmiş kuru incir yiyin. Hakiki zeytin yağında 3-5 gün bekletilmiş kuru inciri, arada zeytin yağı da yutacak şekilde kaşıkla, sabah akşam aç karnına, yemeklerden önce düzenli olarak yiyin.����…

Çocuklarda Ateş Ve Ateşi Düşürme Yolları

Ateş düşürmek İçin asla kolonya, alkol, sirke, buz ve soğuk su kullanmayın. bunlar damarları ani olarak büzer ateş hemen düşer gibi olur. sonrasında ise damarlar genişler ve ateş çok daha fazla yükselir. . özellikle küçük bebeklerde havale riskini arttırır. Öncelikle Ateşin çocuğunuz için bir savunma mekanizması olduğunu unutmayın. Her çocuğun ateşi çıkar. Bu vücudun savunma mekanizmasıdır. Önemli olan çıkan ateşi kontrol altında tutmaktır. Öncelikle Ateşli Çocukta yapılmaması gerekenleri maddeler halinde anlatacağım 1. Çocuk ateş nedeniyle titrer. aile eli ayağı buz gibi başı yanıyor çocuğumun der. Bu tamamen ateşin doğası ile ilgili bir durumdur. Kan dolaşımının fazla olduğu baş ve vücut kısmı daha sıcak kan dolaşımının az olduğu el ve ayaklar soğuk olacaktır.

1. Çocuğunuz Ateşliyken,titrese,morarsa bile Asla ve asla üzerini örtmeyin.(Çocuğun üzerini örtmekle yangına odun atmak arasında bir fark yoktur) 2.Ateş düşürmek İçin asla kolonya, alkol, sirke, buz ve soğuk su kullanmayın. bu…

Masa Temizliği

Ayşe sabah işe geldiğinde masasının silinmediğini fark etti. Çalışanı arayıp masanın silinmesini istemek yerine eline aldığı kolonyalı mendil ile masasını sildi. İki gün sonra aynı olay tekrar etti. Ayşe yine talep etmek yerine masayı kendisi sildi. Temizlik elemanı bir kaç gün sonra Ayşe'ye; "Ayşe hanım ben unuttum masanızı yine silmeyi "dedi. Ayşe ise" hiç sorun değil,ben kendim de hallediyorum" dedi. Bir süre sonra Ayşe'nin masası neredeyse hiç silinmez oldu. Çünkü Ayşe,fedakarlığı bir kez yapmayıp sürekli hale getirdiği için artık masa silme onun görevi haline dönüşmüştü. İşte hepimiz birer Ayşe olabiliyoruz. Kriz dönemlerinde,yardım etmeye çalışırken,anlık çözümler üretmeye çalışırken, farkında olmadan birer Ayşe ye dönüşüyoruz. Ve dönüp geriye baktığımızda ; "Hayır" diyemediğimiz için,"kırılır " diye düşündüğümüz için başkasının sorumluluğunu üstlendiğimizi fark ediyoruz. Çoğu zaman da bu görevi sürdürmek için davranışımızı rasy…

ÖNEMLİ UYARI

Hastaliklari tedavi etmek, 1219 sayili Tababet Kanunu'na göre sadece hekimlerimizin görevidir. Bu sitede yer alan bilgiler saglikli yasama tavsiye niteliginde olup ürünlerimiz ilaç degil, besin destek ürünleridir. Tedavi veya doktor tedavisi yerine geçmez. Kürlerde ve metinler içerisinde geçen bitkilerin kullanimindan önce, Adi geçen bitkilere alerjiniz olup olmadigini kontrol ettirdikten sonra kullanmaniz tavsiye edilir. Bu sitede yazılan yazılar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir rahatsızlığı olanlar, mutlaka doktorlarına danışarak kullanmalarında fayda vardır.