Hande Kazanova'dan HAFTALIK BURÇ YORUMLARI (TÜM BURÇLAR)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük, haftalık, aylık özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları ile burcunuzun o haftaki durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık.

Burç burç haftalık burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.
Haftalık burç yorumunun ardından günlük burç yorumunuz ayrıca yine paylaşılacaktır.KOÇ BURCU: Koç burcu bu hafta ya oldukça eğlenceli olaylar ve konularla birlikte başlıyor. Koç burcu için önemli hatalardan biri bu hafta olacak. Mutlaka Düşüncelerinizi fikirlerinizi ve gelecek planlarınızı bu hafta açığa çıkarma ve değerlendirmelisiniz. Ayrıca bu hafta Özel hayatınla ilgili girdiğiniz ortamlarda çok göz önünde olacaksınız. Koç burcu haftalık burç yorumu sizlere ekonomik anlamda dikkatli olduğunuz bir haftaya girdiğinizi söylüyor. Oldukça temkinli birisiniz ve bu hafta bu bunu iyice açığa çıkaracaksınız. Güneş balık burcuna geçti artık. Bu Dolunay sizi sağlık açısından etkileyecek Bu nedenle sağlığınıza dikkat etmemiz gerektiğini unutmamanız da fayda var. 1 haftalık dönem içerisinde insanlara yardım etme isteğiniz daha da artacak Ama bu sizin hayatınıza olumlu dönüşler yapacak. Kariyer ve iş hayatlarınızda yeni fırsatlar da geliyor ama abartmamaya dikkat edin.BOĞA BURCU: Haftanın ilk gününde ailevi konularla fazla haşır neşir olabilirsiniz. Boğa burcu ve yükseleni boğa olanlar, bu hafta ailevi konulara yoğunlaşacak. Aynı zamanda bu hafta seyahat gelecek, odaklı ve eğitim gibi birçok konuda ön plana çıkacaksınız. Bazı insanlar da bir araya gelerek ilişkileriniz konusunda daha ciddi bir bakış açısı getirilebilir sorumluluk gerektiren iş ve ilişkilerin içine girebilirsiniz. Boğa burcu haftalık burç yorumu, Mars’ın sizin burcunuza geçtiğini ve hayatınızın biraz hareketleneceğini söylüyor. Aynı zamanda yuva aile ve ev alanlarında da bu hafta biraz sinirli ve agresif olacaksınız buna dikkat edin. Dolunay Salı günü başak burcunda 0 derece olarak gerçekleşecek ve sizin hayatınızda da hızlı duygusal gelişmeler yaşanmasına neden olacak. Ayın 19'undan itibaren sosyal Çevrenizde biraz kontaklarınız artabilir.
İKİZLER BURCU: Bu hafta başından itibaren iletişimsel temaların ön plana çıktığı bir hafta yaşamaya başlayacak. 21 Ağustos’ta yaşanan tutulmanın etkileri bu hafta başında gözle görünür hale gelecek ve sizin hayatınızı oldukça etkileyecek. Bu nedenle biraz dikkatli olmalısınız çünkü gergin ve sinirli bir hafta sizi bekliyor. Özellikle ortak maddi konularda sorumluluk üstleneceğiniz haftalardan birine giriyorsunuz. İkizler burcu haftalık burç yorumu Duygularınızla değil mantığınızla hareket etmemiz gerektiğini söylüyor bu konuda dikkatli olmanızda fayda var. Son dönemlerde zorluklarla ilerleyen bazı bağlantılar yaşıyorsunuz ama biraz sabırlı davranırsanız istediğiniz sonuçları alacaksınız. Bu hafta gerçekleşecek olan Dolunay nedeniyle kararsızlıklarınız artabilir.

YENGEÇ BURCU: Özellikle parasal konularda çok çabuk yeniliyorsunuz ve hızlı tepkiler veriyorsunuz. Yengeç burcu haftalık burç yorumu bu haftanın sizin için sinirli başlayacağını söylüyor. Özellikle özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde biraz sorumluluk almaya gayret etmelisiniz. Hem ev ve aile alanınız hem de arkadaş Çevrenizde olan ilişkilerinizde Biraz utangaç davranabilirsiniz. En büyük arzunuz sağlam ilişkiler ve arkadaşlıklar kurmak bu hafta da bu şekilde devam edecek. Güzel olan ise maddi konularda sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı rahatlıkla bertaraf edeceğiniz. Dolunayın etkisi ile bu hafta gelecekle ilgili bir takım konuşma ve iş seyahatleri gündeme gelebilir.ASLAN BURCU: Sevgili Aslan burcuna mensup olanlar, Bu hafta Ay, Aslan burcunda iken başlayacak. Bu pazartesi sizin için biraz agresif davranışlarla geçireceğiniz bir gün olabilir. Aynı zamanda hayatınızda beklenmedik olaylar ve durumlar yaşanabilir Bu da sizin hayatınızı bambaşka bir yöne çevirebilir. Aslan burcu haftalık burç yorumu bereket enerjinizin oldukça yüksek olduğu bir hafta geçireceğinizi söylüyor. Dolunay’ın gerçekleşmesi ile maddi konular açısından hızlı gelişmeler yaşanacak. Tam da borçlarınızı nasıl ödeyeceğinizi düşündüğünüz anda bu Dolunay ile birlikte maddi bir rahatlama içerisine gireceksiniz. Sizi destekleyen günler ise çarşamba ve cuma günleri olacak, Maddi anlamda ver iş konusunda güzel seçenekler ile karşılaşacaksınız.

BAŞAK BURCU: Bu haftaya biraz geri planda durarak başlayacak. Özellikle isteksiz olduğunuz bu hafta da önemli işlere karşı bakış açınız değişecek. Pazartesi günü çocuk ve aşk hayatımızdan yana bazı sorumluluklar ya da zorunluluklar gündeme gelecek. İyi haber ise iş konusunda güzel gelişmeler yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Başak burcu haftalık burç yorumu bu hafta sağlığını ve hayatınızda ilgili alacağınız önemli kararlar olduğunu söylüyor. Özel hayatınızda ilgili hareketler de bu hafta Oldukça hızlı görünüyor ancak Dolunay tam tersi bir etki yapacak özel hayatınızla ilgili güzel sonuçlar alacaksınız. Bekar olanlar yeni bir ilişkiye başlayabilir ancak tutamayacağınız sözlerin altına girmemeniz de fayda var. Özellikle bu hafta özel hayatımızda kıskançlığın etkisine dikkat edin.TERAZİ BURCU: Terazi burçları ve yükseleni terazi olanlar bu hafta arkadaşları ile ya da sosyal çevresiyle atacakları adımların etkili olduğu bir hafta geçirecekler. Bu hafta bol miktarda davet organizasyon ve aktivite sizleri bekliyor sevgili teraziler. Haftanın ilk gününden itibaren maddi konularla ilgili bazı Zorlu gelişmeler sizi sinirlendirebilir. Ayrıca Salı günü gerçekleşecek olan dolunayın ardından Kafanıza takılan bir olayın iç yüzünü öğrenebilirsiniz. Bu hafta kadersel konularda daha ilgili biri olacaksınız. Sağlık açısından ise midede sindirim sorunlarına dikkat etmenizde yarar var. Terazi burcu haftalık burç yorumu size bu hafta iş hayatınızdaki ritmin biraz yükseleceğini söylüyor. Yakın çevrenizde verdiğiniz sözleri tutmak isterken bu hafta biraz zorlanabilirsiniz.

AKREP BURCU: Sevgili akrepler ve yükseleni akrep olanlar bu hafta Tam da kendinizi göstereceğiniz bir hafta olacak. Hayatınızda biraz daha dikkatli olmalısınız Çünkü fazla göz önünde bulunuyorsunuz nazara gelebilirsiniz. Hayatınızda olan ya da sevdiğiniz kişiyle bu hafta ufak tefek sorunlar yaşayabilir ve bundan alacağınız kararları etkileyebilirsiniz. Dolunay nedeniyle arkadaş çevrenizin hayatında yaşanan önemli konular ve olaylar gündeme gelecek. Arkadaşlarınıza destek olmak için harekete geçmelisiniz. Dolunay ile birlikte duygusal kararlarda hayatınızın merkezine yerleşecek biraz Düşünmenizde ve dikkatli davranmanız da yarar var. Aşk hayatınıza biraz ilgi göstermelisiniz daha fazla sosyal olmanızda fayda var. Akrep burcu haftalık burç yorumu bu hafta istemediğiniz harcamalar yapabileceğinizi ve maddi anlamda da biraz dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor.YAY BURCU: Bu hafta seyahatleriniz ve eğitim hayatınız Bir Hayli önem kazanacak Sevgili yaylar. Uzun zamandır hayal ettiğiniz bir seyahati bu hafta gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Ancak bu alandaki planlarını sağlık ve iş hayatınızdaki hızlı gelişmeler nedeniyle arka planda kalabilir. Yay burcu haftalık burç yorumu ani ve hızlı beklenmedik kararlara karşı tepkiler verebileceğimizi söylüyor. Salı günü gerçekleşen dolunay ile birlikte kariyer ve iş hayatınızla ilgili çok hızlı gelişmeler yaşayacak adımlar atacaksınız. Yaklaşık 1 ay boyunca sizin için aile ve ev hayatınızda her şey çok önemli hale gelecek. Sizin için bu haftanın en önemli günleri ise çarşamba ve cuma olacak. Hayatınızda kalıcı adımlar atmak istiyorsanız Çarşamba gününü iyi değerlendirin. Ancak tutamayacak sözler altına girmeyen ve olayları Çok da fazla büyütmeyin. Maddi konular hafta sonunda Sizin fazla tepki vermenize neden olacak.

OĞLAK BURCU: Bu haftaya maddi konularla başlıyorsunuz ve mutlaka iyi organize olmamız gerekiyor. Eğer hayatınızda riskli gördüğünüz bazı işler varsa oğlak burcu haftalık burç yorumu bu konularda tepki vermeye meyilli olduğunuzu söylüyor. Özellikle İş hayatınızda yaşadığınız Bazı sorunların acısını özel hayatınızdan çıkarmayın. Pazartesi gününden itibaren kendinizi değiştirmeniz gereken bazı şeyler olacak. Aşk hayatınızda ciddi ve mesafeli görünüyorsunuz fakat bu hafta sorumluluk alabileceğiniz ve buna göre hareket edebileceğiniz bir döneme gireceksin. Salı günü gerçekleşecek dolunayın ardından Yabancılarla yapılacak olan işler, Eğitim seyahat ve yurtdışı bağlantılı konular gündeme gelecek. Bu hafta Dolunay nedeniyle önemli kararlar alabilirsiniz.KOVA BURCU: Bu hafta başından itibaren ikili ilişkiler ve hayatınız ile çok fazla ilgilenmek isteyeceksiniz. Ancak aile hayatını ve sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınız da agresif davranmanız ve fazla tepki vermemeniz gerekiyor. Kova burcu haftalık burç yorumu size bu hafta sorumluluk içerisine gireceğinizi ve bunun Hem iş hem de özel hayatınızı etkileyeceğini söylüyor. Salı günü gerçekleşecek olan dolunayın ardından Özellikle maddi konularını tetikleneceği ve cebinize giren parayla fazla ilgileneceğiniz görülüyor. Ama merak etmeyin maddi konularda çok destekleneceksiniz beklemediğiniz yerden paralar gelecek.

BALIK BURCU: Bu hafta başında hem sağlığınız hem de iş hayatınızla ilgili konular oldukça hareketli olacak. Hem iş hayatınızda hem de sağlığınızla ilgili olarak yakın çevrenizden alacağınız geri bildirimler çabuk tepkiler vermenizi tetikleyebilir. Pazar akşamı sizin için sinirli ve gergin geçecek ve pazartesi Arkadaşlarınızın ya da çevrenizin önemli bir sorumluluğunu üstlenmeniz gerekecek. Salı günü gerçekleşecek olan Dolunay özel hayatınızı ve ikili ilişkilerinizi çok etkileyecek. Balık burcu haftalık burç yorumu Özellikle ikili ilişkilerinizde daha fazla ilgi göstermeniz gerektiğini söylüyor. Çarşamba ve cuma günleri sizin için müthiş günler olacak hayatınızda ilgili kalıcı girişimleri bu günlerde yapabilirsiniz.Hande Kazanova Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat bölümü mezunudur. Astrolojide ilk eğitimini 2001- 2003 yılları arasında Göklerin Bilgeliği Okulundan aldı. İleri seviye ve Klasik Astroloji eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’nda tamamlayarak Diplomasını aldı. Mart 2006 yılından itibaren Yeni Aktüel Dergisi’nde Astroloji sayfalarını hazırlamaya başladı. Mart 2009’dan itibaren ve hala Habertürk Gazetesi’nin ve Haberturk.com’un astroloji yorumlarını yapmaktadır. 2016 yılında Uluslararası Astroloji Araştırmaları Topluluğu (İnternational society for Astrological Research) İSAR’ın sınavını tamamlayarak İSAR CAP ünvanını aldı. Danışmanlık yetenekleri eğitimi ve ilkeleri sınavlarını vererek sertifikalılandırılmıştır.

Profesyonel Astroloji Organizasyonu olan OPA’nın üyesidir.

Kendisini web sitesinden takip edebilirsiniz : http://www.handekazanova.com/biyografi/