29 Mart 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

29 Mart 2019 Cuma - Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 29 Mart 2019 Cuma güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU :  Bugün size yardımcı olacak biriyle tanışmanız mümkün. Size inanan insanlar tarafından etrafınız kuşatılacak. Size destek olmak için etrafınızda çok insan var. Bugün tanıştığınız kişiye karşı dürüst olun. Size söyleyeceklerini dinleyin. Çünkü, tüm bunlar sizin iyiliğiniz için olacak. Bugün duygularınızı bastırmak ve içselliğinizi yeniden gözden geçirmek istiyorsunuz. İnce planlarınız var fakat çalışmalarınızı düzenlerken, kişisel özelliklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bazı detaylar yüzünden zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Arzulamadığınız işlerden soyutlanmak için, bahaneler bulmak istiyorsunuz.

BOĞA BURCU : Bugün kriz durumlarından etkileneceksiniz. Başkalarının acı çektiğini görmek sizin için dayanılmaz bir şey. Çünkü, kendinizi acı çeken ve üzülen o insanın yerine koyuyorsunuz. Ancak, bugün sadece kendiniz için yaşamayı ve hayatınızı kolaylaştırmayı denemelisiniz. Bir deneyin, belki hoşunuza gider! Kalabalık ortamlardan zevk alacağınız bir gün. Arkadaşlarınızla bir araya gelip değişik konular üzerinde tartışabilirsiniz. Onların fikirleri size ilginç gelebilir fakat, söz vermeden iyice düşünmelisiniz. Çünkü, daha sonra geriye dönüşleriniz çok zor oluyor. İstemediğiniz hiçbir şeyi yapmamalı ve kendinize saygı duymalısınız.

İKİZLER BURCU : Bugün, daha önce hiç tereddüt etmediğiniz konular üzerinde düşünmeye başlayacaksınız. Aşk hayatınızın biraz nefes almaya ihtiyacı var. Sevgiliniz veya eşinizle mum ışığında güzel bir akşam yemeği planlayabilirsiniz. Ya da hafta sonu için şehir hatta ülke dışında bir kaçamak. Mutlu olmak için ne yapmanız gerektiğini düşünmenin zamanı geldi. Toplumsal başarınızı ortaya çıkaracak çalışmalar için gerekli enerjiye sahipsiniz. Bugün bulunacağınız ortamlarda, her türlü fikirlere açıksınız. Aşk konusunda yoğun duygular yaşıyor olmanız, bazı ihtiyaçlarınızı göz ardı etmenize neden olabilir. İş konusunda daha sıkı bir disipline ihtiyacınız var unutmayın.

YENGEÇ BURCU : Özel hayatınızla ilgili aklınıza takılan sorular olabilir. Sevgilinizden size her zamankinden daha fazla talep geliyor. Onunla en derin arzularınız hakkında konuşmak için bu durumdan faydalanabilirsiniz. Böylece, ilişkiniz daha net olacaktır. Bazı olumsuz duygularınızı ifade etmeniz gerekebilir. Duygusal inadınızı bir kenara bırakıp yaşamınızda yeni bir bakış açısı geliştirin. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, idealleriniz konusunda size daha esnek bir görüş sunuyor. Bazı değişimler yaşıyor ve düşünce bazında, farklı istekleriniz ön plana çıkıyor. İştahınızla ilgili denetime ihtiyacınız var. Aşırılıklardan vazgeçin.

ASLAN BURCU : Bugün sezgilerinizi bir kenara bırakmak için mükemmel bir gün. Zihninizi dinleyin ve sizi nereye götürürse götürsün ona izin verin. Bilmediğiniz, fark edilmeyi bekleyen bir şey hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak unutmayın, arzularınızın gerçeğe dönüşmeden önceki hali hayallerdir. Hayal etmeyi bırakmayın. Bugün kırılgan bir gününüz. Olayları derinlemesine düşünürken çevrenizdeki olumsuzluklara karşı duygusal bir savunma içindesiniz. Kalabalık ortamlarda bile yalnızlık duygusuna kapılmanızın tek nedeni, aşırı fedakarlıklarınızın karşılığını göremediğinizi zannetmeniz. Bazen haksız da sayılmazsınız.

BAŞAK BURCU : Bugün yapmak istediğiniz tek şey bir tatil planını düşünmek. Genelde sorumluluklarınızdan sadece birkaç dakikalığına kaçmayı göze alıyorsunuz. Sorumluluk sahibi, vicdanlı birisiniz. Ancak bugünlerde, içinizdeki dünyayı ziyaret edebilirsiniz. Aklınızdaki şeyi bir miktar da olsa harekete geçirecek zamanı bulacaksınız. Duygularınızda beklediğiniz karşılığı görmek için, sizin de aynı yaklaşımları hissetmeniz gerekiyor. Aşkta fazla detaycı ve eleştirici bir şekilde davrandığınız sürece olayların olumsuz yönlerini görmeye devam edeceksiniz. Bugün partnerinizin sizin sevgi dolu sözcüklerine ihtiyacı olacaktır. Yaşamınızı kolaylaştırmanın yollarını keşfetmelisiniz.

TERAZİ BURCU : Siz mükemmel bir arkadaşsınız ve etrafınızdaki insanlara yardım etmekten zevk alıyorsunuz. Bir insani nedene dahil olmayı veya haftada birkaç saatinizi sosyal sorumluluğa ayırmayı düşünebilirsiniz. Bu tür fikirler hayatınızın gerçek bir parçası olacak. Tüm harika fikirlerinizi başkalarına yardım etmek için kullanma zamanı. Dengeli tavırlarınızı unutacak olaylarla karşılaşmanız mümkün. Kendinizi farklı bir boyutta hissedebilirsiniz. Bugün, çalışma ortamınızdaki olumsuzluklardan etkilenebilirsiniz. Aynı fikirde olmadığınız ve duygu paylaşımı yaşadığınız arkadaşlarınızın problemleri yüzünden, keyfiniz kaçabilir. Aldırmamayı bir türlü öğrenemediniz.

AKREP BURCU : Merhametiniz sizi, başka insanlara yardım etmek ve onları iyileştirmek için çaba göstermeye itiyor. Durum böyle olmasa bile, etrafınızdaki insanlar bugün sizden yardım talep edebilir. Fakat kişisel sınırlarınızın ötesine geçmemeye dikkat edin, yoksa başkalarının yardımına ihtiyaç duyan siz olabilirsiniz! Duygusal enerjinizi doğru kullanacağınız özel günlerden biri. Çevrenizdeki hiçbir olaya duyarsız kalamayacağınız bir gün. Partnerinizin romantik yaklaşımlarından oldukça etkileneceksiniz. Ailenizin de katılacağı özel toplantılara katılabilirsiniz. Bugün sizi mutlu edecek her türlü aktiviteye hazırsınız.

YAY BURCU : Önünüzde oldukça tuhaf bir gün var. Göksel enerjiler size oyunlar oynayabilir. Bir konu yüzünden hevesinizi yitirebilirsiniz. Bunun nedeni, hiçbir şeyden memnun olmayan insanlarla tanışmanız olabilir. Kendinizi bu insanlarla dolu bir dünyada yaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Henüz pes etmeyin, dünya sandığınız kadar kötü bir yer değil! Kaoslara kapılmadan mantıklı düşünmeniz gereken bir gün. Bugün, fazla alıngan ve kırılgan davranıyorsunuz. Yapacağınız fedakarlıklarınızın yanlış anlaşılması sonucunda, derin düşünceler içinde olabilirsiniz. Oysa, yaratıcı ve mükemmel bir kişisiniz. Çevrenizdeki kişilerin sizi anlaması kolay değil. Zeki yapınızla onlara set çekmelisiniz.

OĞLAK BURCU : Bugün bazı finansal konular yüzünden üzülebilirsiniz. Son zamanlarda ne kadar harcadığınızı ve önümüzdeki aylarda işlerinizin ne kadar sıkı olacağını düşünüyorsunuz. Yaptığınız bir yatırımdan henüz umduğunuzu alamamışsınız. Çok daha önemli bir yatırım yapmaktan kaçınmalısınız. Her konuda mantıklı ve doğal olmanızdan dolayı, bugün birçok dostunuzdan davet alabilirsiniz. Sizi farklı kılan sadeliğinizle, gireceğiniz ortamlara yeni bir sunuş getireceksiniz. Arkadaşlarınız arasında arabuluculuk görevini üstlenmeniz, biraz da sizin aklıcı yaklaşımlarınızdan ileri geliyor.

KOVA BURCU : Sadece bugün için, her şeyin bir açıklamasını bulmaya çalışmaktan vazgeçin. İçinizdeki değişimle durumlara tepki vermeye başlıyorsunuz. Beklemediğiniz olaylar kişiliğinizdeki değişimin bir nedeni olabilir. Bu süreçte kendinize dürüst olun ve olayların sorumlusunun kim olduğunu iyi düşünün. Düşünmek istemediğiniz konuların güncellik kazanmasından çekiniyor gibi bir tavrınız var. Bugün, iletişim içinde olduğunuz kişilerle maddi konuları gündeme getirmek isteyeceksiniz. Problemlerinizi aşmak için bazı yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Sabırlı olmaya devam ederseniz, kazanan siz olacaksınız.

BALIK BURCU : Gezegenler bugün sizinle bir anlaşma yapmak istiyor. Büyük bir hayaliniz var ve bu hayali gerçekleştirmek için bugün harekete geçiyorsunuz.Gerçek dünyayla yüzleştiğinizde, çocuksu ruh halinizi kaybetmeme konusunda kendinize bir söz verin. Yaşınız kaç olursa olsun, bu enerjiniz güzel sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak. Siz duygu insanısınız. Bugün, partnerinizle yaşayacağınız olayların sonuçları sizi rahatsız edebilir. Onun kişisel sorunlarından etkilenmek istemiyor olabilirsiniz. Fakat duygusal nedenler sizi birbirinize daha da yaklaştırıyor. Kafanızda ayrıştırmanız gereken çok olay var ve beklentilerinizin karşılığını almak istiyorsunuz.

Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...

Görsel kaynaklar:

  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları