30 Mart 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

30 Mart 2019 Cumartesi - Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçları günlük özel burç yorumunu her gün burdan takip edebilirsiniz.

Günlük burç yorumları ile burcunuzun o günkü durumunu ve diğer burçlarla olan ilişkilerini günlük olarak takip edebileceğiniz bir yazı hazırladık. Burç burç 30 Mart 2019 Cumartesi  güne ait günlük burç yorumlarınızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU :  Bugün önemli kariyer meseleleri üzerinde durabilirsiniz. Çok yakın bir gelecekte işinizle ilgili konular gündeme gelecek. Alacağınız sorumluluklar, çok fazla çaba ve konsantrasyon gerektirebilir. Üzerinizde kasvetli bir havaya girme tehlikesi var ama bundan kaçınmaya çalışın. Muhtemelen yapmayı umduğunuz her şeyi başaracaksınız, o yüzden bu düşünceye asılın. Kişisel çatışmalar içinde olabilirsiniz. Ay burcunuzda ilerlerken, huzursuz ve çelişkili yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Yapacağınız işleri planlama konusunda zorluklar yaşayacaksınız. Ortak fikirlerine ihtiyaç duyduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Dostlarınızın size önerilerini önemsemelisiniz. Bazen bireysellikten zarar görebiliyorsunuz.

BOĞA BURCU : Bugün, uzun zamandır hayalinizi kurduğunuz şeyin gerçekleşeceğini görebilirsiniz. Belki bir yolculuğun gerçekleşeceğine dair işaretler alabilirsiniz. Detayları düzenlemek için pratik bir yaklaşım sergileyeceksiniz. Her adımı dikkatli bir şekilde planladığınızdan emin olun. Böylece gerekenden daha fazla çalışmak zorunda kalmazsınız. Düşüncelerinde hızlı gelişen ve bir an önce yaşama geçirmeniz gereken bir sürece girmiş bulunmaktasınız. Bazı işlerinizi ertelemekle çok şey kaybedebilirsiniz. Partnerinizin düşüncelerini direk söylemesi olumsuz bir şekilde karşı çıkmanıza neden olabiliyor.

İKİZLER BURCU : Bu gece biraz tuhaf ve kasvetli düşüncelere kapılabilirsiniz. Onlara izin verirseniz, gün içinde sizi oldukça depresif bir ruh haline sokabilirler. Olumsuz duygularınızı kağıda dökerek veya biriyle paylaşarak yok edebilirsiniz. Ayrıca para yüzünden biraz bunalmışsınız. Bugün yatırım yapmak, yeni bir iş kurmak veya tasarruf etmeye çalışmak için iyi bir gün değil. Gezegenlerin biraz rahatlamasını bekleyin. Arkadaşlarınızla fikir çatışmaları yaşamanız mümkün. Organizasyonlar konusunda kendi düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışıyor ve sizi karşı çıkanlara tepki gösteriyorsunuz. Bugün ikna kabiliyetinizi kullanmak, işe yarayacak ve bir takım çalışmaların içinde olacaksınız. Heyecanlı ve duygulu yönlerinizi ortaya koyuyorsunuz.

YENGEÇ BURCU : Mutsuz bir aile üyesiyle iletişim eksikliği yaşıyorsunuz. Bu, biraz kalpsiz hissetmenize neden olabilir. Bu kişiyi rahatsız edecek bir şey yapıp yapmadığınızı merak ediyorsunuz. Böyle durumların üstesinden gelmenin en iyi yolu, o kişiyi sizinle iletişim kurmaya teşvik etmektir. Cevap alamazsanız, bir gün bekleyin ve tekrar sorun. Kasvetli ruh hali geçecek, bu yüzden kendinizi fazla yıpratmayın. Bugün iddialı tavırlarınızla ortaya çıkıyor ve toplumda dikkat çekici işler yapmak istiyorsunuz. Egolarınızı tatmin etmek için elinize geçecek fırsatları akıllıca kullanmalısınız. Olaylara yönetici bir tavırla yaklaşıyorsunuz. İyi niyetli dostlarınızla size önereceği tekliflere hayır demeden önce düşünmelisiniz.

ASLAN BURCU : Bir terfinin ya da yükselmenin vaadi bugün aklınıza takılabilir. Bir sonraki adımları ve daha fazla çaba ve konsantrasyon gerektiren görevleri fark edebilirsiniz. Panik yapmayın. Kendinizi çok zorlamamak en doğrusudur. Gezegenlerin biraz rahatlamasına izin verin. Böylece, uzun vadede başarılı olabilirsiniz. İdeallerinizi gerçekleştirme konusunda araştırmacı yönlerinizi kullanmalısınız. Cömert tavırlarınızla karşınızdaki kişiyi etkiniz altınıza alacaksınız. Bugün kendinizden emin bir şekilde davranıyorsunuz. Yönetici yönünüzü kullanırken, sabit düşündüğünüz için, size karşı gelenlere tavırlı yaklaşmanız muhtemel.

BAŞAK BURCU : Günün büyük bir bölümünü çok fazla zihinsel enerji gerektiren bir proje üzerinde çalışarak geçirebilirsiniz. Yakın arkadaşınız ya da sevgilinizle biraz zaman geçirmenin planları, umduğunuz gibi olmayabilir. Arkadaşınızın canı biraz sıkkın gibi. Dinlendirici bir akşam, bir konser ya da komik bir film, gerginliği ve kötü ruh hallerini ortadan kaldırabilir. Bugün kendinizin değeri konusunda farkındalık yaşayabilir ve girişimci ruhunuzu ön plana çıkarabilirsiniz. Atak hareket ediyor ve kendinize güveniyorsunuz. Maddesel konularda beklediğiniz fırsatları yakalamak ve iş olanaklarınızı genişletmek için uygun bir dönemdesiniz. Sadece, riskleri unutmamalısınız.

TERAZİ BURCU : Bugün canı sıkkın olan bir yakınınız size gelebilir. Onun biraz neşelenmeye ihtiyacı var gibi. Yapabileceğiniz en iyisini ancak en basitini yapın. Çabalarınızın sonuçları o kadar da heyecan verici olmayabilir. Dışarı çıkabilir, güzel ve değişik yemekler yiyebilirsiniz. Arkadaşınızı bir filme, konsere veya sanat galerisine götürün. Bu, sıkıntılarını biraz olsun unutturacaktır. Karşılıklı ilişkilerinizde yaşamanız gereken sıra dışı olaylar gündem kazanacak. Heyecanlı ve enerjik davranarak sevdiğiniz kişiyi etkilemek isteyeceksiniz. Bugün onunla canlı bir performans yakalayacaksınız. Fakat bazı problemlerinizi gözden geçirmeli bir daha aynı sorunları yaşamamalısınız. Geçmişi artık geride bırakmalısınız.

AKREP BURCU : Bugün iç karartıcı haberler alabilirsiniz. Ancak daha sonra bu haberlerin göründüğü kadar kötü olmadığını anlayacaksınız. Kendinizi yıpratmadan önce gerçekleri kontrol edin. Bugün uzaklara gitmek yerine mahallenizde olmayı tercih edin. Yoğun tempo için uygun bir gün değil. Sıkıntınızı atmak için güzel bir komedi filmi izleyebilirsiniz. Çalışma temponuzu dinamik tuttuğunuz müddetçe, başaramayacağınız iş yok. Bugün Ay'ın konumu, çalışma yaşantınızda bir takım yenilikler içinde olacağınızı gösteriyor. İstekleriniz konusunda aşırılık yaşayabilirsiniz. Oto kontrol sistemini kullanmak zorunda kalacağınız durumlar söz konusu olacaktır. Daha sakin davranmalısınız.

YAY BURCU : Bugün para meselelerinin üstesinden gelemeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Ancak, endişelenecek gerçekten önemli bir şey yok. Finansal olarak, iş ilişkileriniz iyi gidiyor, bu yüzden düşündüğünüzden daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Yine alışveriş konusunda biraz dikkatli olmanız gerekebilir. Sonra pişman olmak istemezsiniz, değil mi? Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Sevdiğiniz kişiye yüklediğiniz duygusal gereksinme onu çok fazla etkileyecektir. Bugün risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda hareketlenme söz konusu fakat karşılaştığınız kişilerle bazı problemler söz konusu olacak. Olayları abartmadan regüle etmelisiniz.

OĞLAK BURCU : Bugün kendinizi biraz düşük hissediyorsunuz ama bunun gerçek bir sebebi varmış gibi görünmüyor. Sadece kötü bir gece geçirmişsiniz. Biraz uyku enerjinizi yükseltmenize yardımcı olacaktır. Uzaktan gelen bazı iyi haberler öğleden sonra sizi neşelendirebilir. Yakın arkadaşınızla akşam yemeğine çıkmak için davetiye alabilirsiniz. Akşam eski neşenize kavuşuyorsunuz. İçinizde biriken enerjiyi çevre ilişkilerine de yansıyor. Bugün evinizle ilgili yoğun bir çalışma temposu içindesiniz. Uzun süredir yarım kalan projelerinizi artık tamamlamalısınız. Aklınıza takılan pürüzler sizi sıkmamalı. Kendi içi dünyanızda geniş düşünüyor fakat uygulama alanında tereddüt ediyorsunuz.

KOVA BURCU : Geçmişten gelen eski hatıralar ve fobiler bugün ruh halinizi etkiliyor. Gerçekten nedenini bilmeden kendinizi depresyonda hissedebilirsiniz. Yaşadığınız bir olay, bu hisleri açığa çıkarmış olabilir. Son zamanlarda rahatsız edici bir rüya gördüyseniz o rüyayı yazın. Sizi neyin rahatsız ettiğine dair bir ipucu alabilirsiniz. Meditasyon yapmak, ihtiyacınız olan rahatlamayı sağlayabilir. Kardeşlerle ilgili kısa mesafe görüşmeleri içinde olacaksınız. Bugün duygularınız oldukça karışık, değişik düşünceler içindesiniz ve ikilem yaşıyorsunuz. Düşündüğünüz olayların farklı bir şekilde yansıtılmasından dolayı rahatsızlık duyabilirsiniz. Fevri davranmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. Pratik düşünceleriniz bazılarını rahatsız edebilir.

BALIK BURCU : Bir arkadaşınız bugün biraz depresif hissediyor. Biraz neşelenmeye ihtiyaç duyabilir. Sosyal etkinlikler ya da grup aktiviteleri onu neşelendirmenize çok yardımcı olabilir, sizin için de güzel bir değişiklik. Uzun vadeli bir hedefe ulaşmanıza az kalmış. Bunu başardığınızda büyük bir kutlama yapacaksınız. Bir grupla fazla etkileşim kurmak zamanınızı ve konsantrasyonunuzu alabilir, fazla yorulmamaya dikkat edin. Maddi konularınıza akıllıca yorumlar getiriyor ve iletişim konusunda başarılı kompozisyonlar çiziyorsunuz. Girişimciliğinizi farklı konular üzerinde de denemek istiyorsunuz. Bugün, riskler konusunda dikkatli olmalı ve kendinize her konuda güvenmelisiniz. Doğru zamanı beklemekte yarar var. Sizi şaşırtmak istemeleri söz konusu olacak.

Bu güzel yorumları beğenip, paylaşmayı unutmayın lütfen...

Görsel kaynaklar:

  • Günlük burç yorumları
İçerik Kaynakları :
  • Günlük burç yorumları